2017-02-20T18:39:00+01:00 Szok! Polska za mała na talent Zenona Martyniuka (Akcent)?! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Akcent-Zenon-Martyniuk-Disco-polo-info.jpg

Szok! Polska za mała na talent Zenona Martyniuka (Akcent)?!

Redakcja , 20 Luty 2017  18:39

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Szok! Polska za mała na talent Zenona Martyniuka (Akcent)?!
Źródło zdjęć:

Wokalista – okrzyknięty przez fanów muzyki tanecznej Królem Disco Polo – z tygodnia na tydzień opiewa w kolejne sukcesy. Obecnie Zenon Martyniuk m.in. reklamuje napój energetyczny firmy Just Food Polska „Zenek Energy Drink”. Ostatnie miesiące są d...

Reklama

Wokalista – okrzyknięty przez fanów muzyki tanecznej Królem Disco Polo – z tygodnia na tydzień opiewa w kolejne sukcesy. Obecnie Zenon Martyniuk m.in. reklamuje napój energetyczny firmy Just Food Polska „Zenek Energy Drink”. Ostatnie miesiące są dla niego bardzo pracujące. Multum nowych projektów, znajomości jak również wystąpień publicznych również tych, emitowanych na różnych stacjach telewizyjnych.

 

Czy to nie oznacza, że Zenek Martyniuk pragnie iść za ciosem i wziąć się za podbój chociażby Europy? Okazuje się, że wokalista twardo stąpa po ziemi i ma na siebie plan. W rozmowie z redakcją CKM na pytanie „Nie pomyślałeś kiedykolwiek: „Polska jest za mała jak na mój talent, czas na światową karierę” odpowiedział „Absolutnie nigdy”!

 

Ponadto wokalista Akcent przyznał, że w Polsce jest dla kogo grać i jest dla kogo się starać, o czym więcej przeczytacie we wspomnianym czasopiśmie.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  2. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  5. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  6. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  7. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  8. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami