Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Odwołany Festiwal, gdzie mieli zagrać Mig, Piękni i Młodzi oraz Weekend. Mamy oświadczenie organizatora!

2018-01-22T13:05:00+01:00 Szok! Odwołany Festiwal, gdzie mieli zagrać Mig, Piękni i Młodzi oraz Weekend. Mamy oświadczenie organizatora! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/szok-odwolany-festiwal-gdzie-mieli-zagrac-mig-piekni-i-mlodzi-oraz-weekend-mamy-oswiadczenie-organizatora-1516622377.jpg

ReklamaReklama


Koncert

To kolejna duża impreza, która została odwołana!

Reklama

Zielonogórski Festiwal Karnawałowy został oficjalnie odwołany. Pierwszego dnia tj. 25 stycznia miał się odbyć koncert gwiazd muzyki disco polo. Na scenie miały zameldować się takie zespoły jak Mig, Piękni i Młodzi oraz Weekend. Niestety impreza nie doszła do skutku z powodu małej ilości sprzedanych biletów.

Co ciekawe drugiego dnia miały się pojawić gwiazdy muzyki pop Margaret, Dawid Kwiatkowski oraz Sound'N'Grace, ale drugi dzień również został odwołany.

Oświadczenie organizatora:

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że Wasze i nasze ciało nie będzie szalało podczas Zielonogórskiego Festiwalu Karnawałowego.

Mimo szerokiej akcji promocyjnej i Waszego wsparcia nie udało się zebrać wystarczającej liczby chętnych do wspólnej zabawy. Dbając o odpowiedni klimat i komfort zabawy na najlepszym poziomie zmuszeni jesteśmy odwołać festiwal.

Procedurę zwracania należności za bilety rozpoczniemy najpóźniej w ciągu 14 dni od daty opublikowania tej wiadomości. Zwrotu biletów można będzie dokonać w punktach ich nabycia. W przypadku biletów zakupionych online, równowartość biletów zostanie zwrócona automatycznie na rachunek, z którego zostały opłacone.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy ????

Uwaga!!!
Fanów Dawida Kwiatkowskiego informujemy, że istnieje możliwość przeniesienia wszystkich biletów Meet and Greet oraz Golden Circle na jego koncert zorganizowany podczas trasy akustycznej. Koncert ten odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Zielonej Górze. Szczegóły podamy do 10 lutego 2018.
Osoby zainteresowane przeniesieniem biletów na ten koncert prosimy o kontakt mailowy na adres pomoc@abilet.pl. Prosimy o wpisanie w temacie hasła: Dawid Kwiatkowski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał się ze swoją szalenie piękną żoną! Wyglądają na bardzo zakochanych!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.