Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Niezwykła premiera od grupy Bayera! Nikt tego się nie spodziewał! Koniecznie posłuchaj!

2018-02-14T20:00:00+01:00 Szok! Niezwykła premiera od grupy Bayera! Nikt tego się nie spodziewał! Koniecznie posłuchaj! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/szok-niezwykla-premiera-od-grupy-bayera-nikt-tego-sie-nie-spodziewal-koniecznie-posluchaj-1518634774.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Hard Rock w disco polo? Bardzo proszę! Posłuchajcie niezwykłej premiery od zespołu Bayera.

Reklama

Fajne utwory przyciągają wielu fanów. Z pewnością przebój pt: „Bez Ciebie nie mogę żyć" jest produkcją wartą uwagi, w ciągu kilku dni osiągnęła kilka set tysięcy wyświetleń na YouTube. Obecnie licznik zbliża się do pięciu milionów.

Dziś mamy dla Was niezwykłą wersję tej piosenki. W klimacie Hard Rock z mocnym gitarowym brzemieniem oraz głośną perkusją. Remix nadał tej produkcji niecodziennego klimatu! 

Koniecznie posłuchajcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  2. Gwiazda disco polo pozuje w stroju kąpielowym. Nie można oderwać wzroku.
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.