Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-03-29T20:00:00+01:00 Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/szok-hicior-disco-polo-zablokowany-przez-youtube-i-google-co-sie-dzieje-w-teledyskiem-grupy-faster-1553885939.jpg
Reklama

Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?!

Redakcja , 29 Marzec 2019  20:00
Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Formacja Faster ma spore problemy!

Reklama

Polskie zespoły są skazane na takie serwisy jak YouTube, czy Google. To właśnie dzięki tym portalom zarabiają pieniądze i docierają do ogromnego grona swoich fanów. Niestety jeden z zespołów disco polo ma spore problemy, a to wszystko przez niefortunny zwrot.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się nawa...(napić)". Niestety algorytmy zakwalifikowały ten zwrot jako nieodpowiedni i teledysk disco polo zespołu Faster został przyblokowany. Klip jest jak najbardziej dostępny w największym serwisie wideo jak i na portalu disco-polo.info jednak odnalezienie go poprzez wyszukiwarki jest utrudnione. 

Panowie z formacji Faster w tym temacie wystosowali oficjalne oświadczenie oraz wykonali odpowiedni kroki, aby klip był w stu procentach dostępny.

KOMUNIKAT! 
Niestety algorytmy wyszukiwarek GOOGLE oraz YOUTUBE nie pokazują naszego najnowszego teledysku "TYPSY". Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się na.wali%ć " 
Liczymy na to, że uda się to w miarę szybko naprawić. Póki co, dziękujemy tym Wszystkim 55 tysiącom osób które specjalnie wyszukały nasz teledysk i go obejrzały. To niemały wynik biorąc pod uwagę, że klip nie jest nigdzie proponowany. Dziękujemy! Trzymajcie też kciuki bo włożyliśmy w ten projekt mnóstwo zdrowia i pracy po to, żeby pokazać go jak największej ilości osób!
Prosimy o udostępnienie!

Zobacz również: Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!

Jak chcecie pomóc zespołowi disco polo to wystarczy oglądać teledysk i udostępniać go swoim znajomym. Wielu fanów muzyki disco polo przewidywali, że zespól Faster wydał hit, który podbije całą branżę, jednak  niefortunny zwrot może zniweczyć takie przewidywania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  2. Robi się bardzo ciekawie! Popularna grupa disco polo zdradziła plany zawodowe! Internauci już zacierają ręce!
  3. To strzał w dziesiątkę?! Świat disco polo oszalał! Tak zakręconego kawałka jeszcze nie słyszeliście!
  4. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej