Reklama
Polecamy


Reklama

Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?!

2019-03-29T20:00:00+01:00 Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/szok-hicior-disco-polo-zablokowany-przez-youtube-i-google-co-sie-dzieje-w-teledyskiem-grupy-faster-1553885939.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Formacja Faster ma spore problemy!

Reklama

Polskie zespoły są skazane na takie serwisy jak YouTube, czy Google. To właśnie dzięki tym portalom zarabiają pieniądze i docierają do ogromnego grona swoich fanów. Niestety jeden z zespołów disco polo ma spore problemy, a to wszystko przez niefortunny zwrot.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się nawa...(napić)". Niestety algorytmy zakwalifikowały ten zwrot jako nieodpowiedni i teledysk disco polo zespołu Faster został przyblokowany. Klip jest jak najbardziej dostępny w największym serwisie wideo jak i na portalu disco-polo.info jednak odnalezienie go poprzez wyszukiwarki jest utrudnione. 

Panowie z formacji Faster w tym temacie wystosowali oficjalne oświadczenie oraz wykonali odpowiedni kroki, aby klip był w stu procentach dostępny.

KOMUNIKAT! 
Niestety algorytmy wyszukiwarek GOOGLE oraz YOUTUBE nie pokazują naszego najnowszego teledysku "TYPSY". Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się na.wali%ć " 
Liczymy na to, że uda się to w miarę szybko naprawić. Póki co, dziękujemy tym Wszystkim 55 tysiącom osób które specjalnie wyszukały nasz teledysk i go obejrzały. To niemały wynik biorąc pod uwagę, że klip nie jest nigdzie proponowany. Dziękujemy! Trzymajcie też kciuki bo włożyliśmy w ten projekt mnóstwo zdrowia i pracy po to, żeby pokazać go jak największej ilości osób!
Prosimy o udostępnienie!

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Jak chcecie pomóc zespołowi disco polo to wystarczy oglądać teledysk i udostępniać go swoim znajomym. Wielu fanów muzyki disco polo przewidywali, że zespól Faster wydał hit, który podbije całą branżę, jednak  niefortunny zwrot może zniweczyć takie przewidywania!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.