2019-03-29T20:00:00+01:00 Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/szok-hicior-disco-polo-zablokowany-przez-youtube-i-google-co-sie-dzieje-w-teledyskiem-grupy-faster-1553885939.jpg

Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?!

Redakcja , 29 Marzec 2019  20:00
Szok! Hicior disco polo zablokowany przez YouTube i Google! Co się dzieje w teledyskiem grupy Faster?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Formacja Faster ma spore problemy!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Polskie zespoły są skazane na takie serwisy jak YouTube, czy Google. To właśnie dzięki tym portalom zarabiają pieniądze i docierają do ogromnego grona swoich fanów. Niestety jeden z zespołów disco polo ma spore problemy, a to wszystko przez niefortunny zwrot.

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!

Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się nawa...(napić)". Niestety algorytmy zakwalifikowały ten zwrot jako nieodpowiedni i teledysk disco polo zespołu Faster został przyblokowany. Klip jest jak najbardziej dostępny w największym serwisie wideo jak i na portalu disco-polo.info jednak odnalezienie go poprzez wyszukiwarki jest utrudnione. 

Panowie z formacji Faster w tym temacie wystosowali oficjalne oświadczenie oraz wykonali odpowiedni kroki, aby klip był w stu procentach dostępny.

KOMUNIKAT! 
Niestety algorytmy wyszukiwarek GOOGLE oraz YOUTUBE nie pokazują naszego najnowszego teledysku "TYPSY". Zwrot po angielsku "FASTER TYPSY" oznacza w prostym tłumaczeniu "szybko się na.wali%ć " 
Liczymy na to, że uda się to w miarę szybko naprawić. Póki co, dziękujemy tym Wszystkim 55 tysiącom osób które specjalnie wyszukały nasz teledysk i go obejrzały. To niemały wynik biorąc pod uwagę, że klip nie jest nigdzie proponowany. Dziękujemy! Trzymajcie też kciuki bo włożyliśmy w ten projekt mnóstwo zdrowia i pracy po to, żeby pokazać go jak największej ilości osób!
Prosimy o udostępnienie!

Zobacz również: Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!

Jak chcecie pomóc zespołowi disco polo to wystarczy oglądać teledysk i udostępniać go swoim znajomym. Wielu fanów muzyki disco polo przewidywali, że zespól Faster wydał hit, który podbije całą branżę, jednak  niefortunny zwrot może zniweczyć takie przewidywania!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna córka Sławomira Świerzyńskiego podbija rynek disco polo. Nikola Dutkiewicz zachwyca urodą i pięknym głosem.
  2. Popularny gwiazdor disco polo w nowej odsłonie! Grzegorz Kraszewski Van Davi zachwycił fanów nowością pod tytułem 'Zakochać się'
  3. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!
  4. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  5. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!
  7. Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!
  8. W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami