2024-05-08T06:14:00+02:00 SZOK! Cały Sopot śpiewa hit disco polo grupy Classic! VIDEO podbija internet Evelina Ross porwała Sopot w rytm hitu "Hej czy Ty wiesz" grupy Classic. Zobacz, jak tłumy tańczą i śpiewają z popularną TikTokerką! https://disco-polo.info/uploads/news/caly-sopot-spiewa-hit-grupy-classic-zobaczcie-to-niesamowite-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

SZOK! Cały Sopot śpiewa hit disco polo grupy Classic! VIDEO podbija internet


Evelina Ross porwała Sopot w rytm hitu "Hej czy Ty wiesz" grupy Classic. Zobacz, jak tłumy tańczą i śpiewają z popularną TikTokerką!

Autor: Adam Begier, 08 Maj 2024  06:14
Źródło zdjęć: materiał prasowy
SZOK! Cały Sopot śpiewa hit disco polo grupy Classic! VIDEO podbija internet
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
 2. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
 3. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
Reklama

  To był cudowny wieczór, kiedy popularna TikTokerka Evelina Ross wystąpiła na ulicach Sopotu z hitem grupy Classic "Hej czy Ty wiesz", stała się sensacją. Tłumy ludzi zatrzymywały się, śpiewając i tańcząc wraz z nią w rytm tej energetycznej piosenki disco polo. Wokalistka, znana teraz z popowych brzmień, udowodniła, że ma niesamowitą charyzmę i potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności.

  Nagranie z występu Eveliny, dostępne w sieci, pokazuje tłum mieszkańców i turystów, którzy entuzjastycznie przyłączają się do wspólnej zabawy. Uśmiechy, śpiew i taniec wypełniały ciepły wieczór, tworząc wyjątkową atmosferę, która uczyniła centrum Sopotu jeszcze bardziej magicznym.

  Wspólne wykonanie hitem sieci – "Hej czy Ty wiesz" podbija serca fanów

  Sukces tego spontanicznego występu na ulicy wywołał falę pozytywnych reakcji w mediach społecznościowych. Wielu fanów nie tylko doceniło talent Eveliny, ale także przypomniało sobie, jak porywające może być klasyczne disco polo. "Hej czy Ty wiesz" to jeden z kultowych utworów grupy Classic, który swoim prostym, ale pełnym energii brzmieniem od lat zjednuje sobie sympatyków.

  Dzięki występowi Eveliny Ross wiele osób mogło zobaczyć, jak silny wpływ na Polaków mają te chwytliwe, taneczne rytmy. Wszyscy bawili się znakomicie, a nagranie szybko zdobyło tysiące wyświetleń i udostępnień, ukazując radosną energię, która towarzyszyła temu spontanicznemu wydarzeniu.

  Czy nagranie sprawi, że więcej ulicznych artystów sięgnie po hity disco polo? Muzyka, niezależnie od gatunku, ma niesamowitą moc łączenia ludzi i sprawia, że Sopot, pełen entuzjastycznych dźwięków i śpiewu, był tej nocy miejscem, w którym każdy chciałby być.

  Reklama

  Classic - Hej czy Ty wiesz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Maczo zaskakuje fanów: romantyczna ballada 'Moje Serce Tylko Dla Ciebie'! W teledysku wystąpiła jego żona!
  2. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  3. Wyjątkowa ballada Maczo "Moje serce tylko dla Ciebie!" hitem disco polo?! Gwiazdor telewizji Polsat zaskakuje fanów!
  4. Kasia Grabowska z Top Girls zachwyca w skąpym bikini na Sycylii! Zobacz, co pokazuje znana gwiazda disco polo na zdjęciach!
  5. Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze? "Złoto" to coś więcej niż tylko muzyka!
  6. Nowość na Scenie Disco Polo: Dżasta z utworem "Czułe Słowa"
  7. Massive z nowością "Szkolna love"! Bądź pierwszy, który go usłyszy! | VIDEO
  8. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie