2023-08-05T10:17:00+02:00 Szałowa sesyjna przygoda - Elwira Mejk zachwyca! Zajrzyj za kulisy niezwykłej sesji Elwiry Mejk https://disco-polo.info/uploads/news/szalowa-sesyjna-przygoda---elwira-mejk-zachwycajpg.jpg

Szałowa sesyjna przygoda - Elwira Mejk zachwyca!

Autor: Adam Begier , 05 Sierpień 2023  10:17
Szałowa sesyjna przygoda - Elwira Mejk zachwyca!
Źródło zdjęć: facebook.com/mejkofficiall

Zajrzyj za kulisy niezwykłej sesji Elwiry MejkReklama

Słynna wokalistka Elwira Mejk po raz kolejny zachwyciła swoich fanów na mediach społecznościowych prezentując wspaniałe kulisowe zdjęcia z tajemniczej sesji fotograficznej. Choć na razie ograniczyła się do udostępnienia jedynie amatorskich "surówek", to już teraz widać, że efekty sesji będą oszałamiające. Elwira wciąż trzyma w tajemnicy tożsamość wyjątkowej Artystki, która zrealizowała te niezwykłe fotografie.

"Jakiś czas temu miałam cudowny przywilej uczestniczyć w magicznej sesji fotograficznej. Chciałam podzielić się z Wami fragmentami zza kulis, dlatego pokazuję te amatorskie ujęcia z backstage'u. Prawdziwe fotografie, które udało nam się stworzyć pod okiem wyjątkowej Artystki, ujrzą światło dzienne niebawem. Chwilowo jednak muszę utrzymać jej tożsamość w tajemnicy. Mogę zdradzić jedynie, że spełniło się moje marzenie spotkania z nią. Efekt końcowy sesji naprawdę mnie zachwyca!" - zdradziła Elwira Mejk swoim wiernym fanom.

Na przedstawionych przez Elwirę zdjęciach widać, że artystka była w doskonałej formie. Jej uśmiech promienieje, a wzrok pełen jest pasji i zaangażowania. Niewątpliwie sesja ujawniła piękno Elwiry w najpełniejszym blasku, podkreślając jednocześnie jej wyjątkowy talent i charyzmę.

Reklama

Wokalistka zdaje się rozbudzić wyobraźnię swoich fanów, którzy z utęsknieniem wyczekują pełnych profesjonalnych fotografii z tej sesji. Elwira Mejk na pewno nie zawiedzie swojej publiczności i zaskoczy ich niesamowitymi efektami współpracy z tajemniczą Artystką.

Elwira Mejk po raz kolejny udowadnia, że jest artystką pełną pasji i zaangażowania. Jej niezwykły talent oraz naturalne piękno sprawiają, że nie tylko zachwyca swoją muzyką, ale także robi wrażenie swoimi zdjęciami zza kulis. Czekamy z niecierpliwością na finalne efekty sesji, które bez wątpienia zapierają dech w piersiach. Elwira Mejk i tajemnicza Artystka stworzyły razem niezapomnianą sesyjną przygodę, która na długo pozostanie w sercach fanów.

Reklama

Mejk - Męska gra 2023

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Niezapomniane show w Szczyrku! Kordian i jego koncert w środku zimy! Zobacz, co się wydarzyło
  2. Lawina komentarzy! Uwielbiana formacja disco polo Massive zgarnęła właśnie fortunę. Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  3. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  4. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  5. Mamy teledysk zespołu Topky pt. "Nie liczy się nic". Zobacz co przygotowały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka.
  6. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  7. Formacja Must w niesamowitej premierze! Singiel „Odnalazłem pokochałem” nowym hitem disco polo?!
  8. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie