Reklama


Reklama

Szaleństwo! Wokalistki disco polo rozbiły bank! 40 milionów na ich koncie!

2018-12-02T10:30:00+01:00 Szaleństwo! Wokalistki disco polo rozbiły bank! 40 milionów na ich koncie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/szalenstwo-wokalistki-disco-polo-rozbily-bank-40-milionow-na-ich-koncie-1543670327.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dziewczyny z formacji Top Girls grudzień zaczęły z przytupem!

Reklama

Najlepszy i najpiękniejszy girls band skosił konkurencję. Młode gwiazdy disco polo na rynku są stosunkowo krótko, ale sukcesy dziewczyn robią wrażenie.

Mowa oczywiście o dziewczynach z formacji Top Girls, które rok 2018 mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Piosenki Angeliki, Justyny oraz Pauli cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Teledysk wydany 20 stycznia 2017 roku do piosenki pt. "Mleczko" właśnie przekroczył 40 milionów wyświetleń. To jeden z najlepszych wyników w historii muzyki disco polo oraz rekordowy wynik dla zespołu Top Girls.

Zobacz również: Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!

Oczywiście poza sukcesem w ilości odtworzeń, dziewczyny zgarnęły sporo pieniędzy z reklamy z serwisu YouTube. Gratulujemy popularnym Topką takiego wyniku i liczymy na kolejne przeboje od nich.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  3. Wielki przełom w karierze gwiazdy disco polo! Edyta Folwarska podjęła współpracę z agentką, która stoi za sukcesem Blanki Lipińskiej


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.