2020-08-04T17:30:00+02:00 Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/szalenie-taneczna-nowosc-disco-polo-juz-podbija-internet-1596476369.jpg

Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!

Redakcja , 04 Sierpień 2020  17:30
Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór ma potencjał na ogromny sukces!

Reklama

Fani disco polo drżą z niecierpliwości, przed pojawieniem się każdego kolejnego hitu, od ich ulubieńca z branży muzyki tanecznej. Kiedy gwiazdy zapowiadają premierę, odbiorcy jak najszybciej chcieliby usłyszeć audio i zobaczyć klip ogłaszanego projektu.

Zobacz również: Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!

Nie ma się co dziwić...wiele przebojów disco, przypadło do gustu słuchaczom i z pewnością wiele jeszcze zaskarbi uznanie wiernych fanów. Próbę podbicia ludzkich, muzycznych serc, podjął znany już w branży solista - Pablo.

Artysta zaprezentował publiczności swój najnowszy singiel pt. „Niespotykanie piękne”. Trzeba przyznać, że utwór może okazać się bardzo udanym podejściem na szczyt upragnionej, muzycznej kariery. Piosenka jest niezwykle skoczna i z pewnością rozgrzeje niejeden parkiet do czerwoności.

Doskonale skomponowany refren bezpardonowo wtapia się do głowy i pozostaje w niej na bardzo długo. Warto wspomnieć także o klipie, bo właśnie w nim paraduje tytułowa niespotykanie piękna kobieta. Świetne kadry, należycie podkreślają walory ślicznej modelki. Utwór ma potencjał na ogromny sukces!

Sami posłuchajcie!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zachwycają nowym brzmieniem! To niezwykła uczta muzyczna od grupy Mejk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!
  2. Artysta disco polo przegrał walkę z ciężką chorobą! Gwiazdor nie miał szans w tej nierównej walce!
  3. Znany aktor śpiewa wielki hit disco polo! Widzom opadły szczęki!
  4. Magda Narożna kusi swoim urokiem! Jej różowa stylizacja ocieka seksapilem! Fani komentują!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama