2023-03-03T16:33:00+01:00 Szał w disco polo! Karol Pisarsky wypuszcza nowy hit pt. "Co Ty Mi Zrobiłaś", który podbije serc Odkryj nowość od Karola Pisarskiego! Jego nowy hit zainspirowany brzmieniami lat 80. i 90. oraz muzyką dance i elektroniczną, to połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesny https://disco-polo.info/uploads/news/szal-w-disco-polo-karol-pisarsky-wypuszcza-nowy-hit-pt-co-ty-mi-zrobilas-ktory-podbije-serca-sluchaczyjpg.jpg

Szał w disco polo! Karol Pisarsky wypuszcza nowy hit pt. "Co Ty Mi Zrobiłaś", który podbije serca słuchaczy?!

Autor: Adam Begier , 03 Marzec 2023  16:33
Szał w disco polo! Karol Pisarsky wypuszcza nowy hit pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Odkryj nowość od Karola Pisarskiego! Jego nowy hit zainspirowany brzmieniami lat 80. i 90. oraz muzyką dance i elektroniczną, to połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesnym stylem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o jego karierze solowej, eksperymentowaniu i popularności na rynku muzyki disco polo.Reklama

Oto nowa gwiazda disco polo - Karol Pisarsky! Wokalista zyskał popularność dzięki zespołowi Bajorek oraz programowi Szansa na sukces, ale jaki czas temu postanowił spróbować sił jako solista. Jego najnowszy utwór "Co Ty mi zrobiłaś" już jest dostępny i zapowiada się na wielki hit.

Zobacz również: Co za gest! Skolim wsparł licytację dla Macieja Sadowskiego! Artysta osobiście dostarczy wylicytowaną wygraną| VIDEO

Pisarsky tworzy muzykę, która łączy tradycyjne brzmienia disco polo z nowoczesnym stylem. W swoim najnowszym utworze słychać wyraźne inspiracje muzyką lat 80. i 90. Wokalista podkreśla, że chciał połączyć styl disco polo z elementami muzyki elektronicznej i dance. Całość dopełniają charakterystyczne dla gatunku teksty i melodyjne refreny, które zapadają w pamięć.

Pisarsky to młody artysta, który ma jeszcze wiele do zaoferowania na rynku disco polo. Wokalista planuje kontynuować swoją karierę solową i pracować nad nowymi utworami i teledyskami. Artysta nie boi się eksperymentować z brzmieniem i stylem swojej muzyki, szukając ciągle nowych inspiracji.

Reklama

"Głównie chciałem się skupić na stylistyce utworu. Ja osobiście lubię dużo zmian w życiu jak i muzyce" - powiedział w rozmowie z nami wokalista.

Karol Pisarsky to jedna z najbardziej obiecujących gwiazd disco polo. Jego najnowszy utwór "Co Ty mi zrobiłaś" to połączenie tradycyjnych brzmień z nowoczesnym stylem, które przyciąga uwagę słuchaczy. Warto posłuchać tej piosenki i być na bieżąco z karierą tego utalentowanego wokalisty.

Zobaczcie premierę na disco-polo.info pt. "Co Ty mi zrobiłaś"

Reklama

Pisarsky - Co Ty Mi Zrobiłaś

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  2. Gdzie znaleźć Disco Polo?
  3. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  4. Zbuntowany Anioł" Łobuzów - Ponadczasowy przebój Disco Polo na żywo!
  5. „Ja, Ty i beemka” – ZetKa Records zaprasza na dziewiczą przejażdżkę w rytmie disco!
  6. Odważny krok w świecie Disco Polo: 'Winna' Bartii zmienia zasady gry?!
  7. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  8. Iness, czyli Aneta Działak z nową produkcją pt. "Oczy niebieskie" Posłuchaj przedpremierę jako pierwszy

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie