Reklama
Polecamy


Reklama

Sytuacja przerosła psychicznie wokalistkę disco polo! Gwiazda modli się aby wszystko wróciło do normalności!

2020-04-05T13:56:00+02:00 Sytuacja przerosła psychicznie wokalistkę disco polo! Gwiazda modli się aby wszystko wróciło do normalności! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/jesika-nie-spodziewala-sie-koronawirusa-1585586354.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/JesikaOfficial
Reklama


Życie gwiazd

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że wirus z Chin przerodzi się w pandemię i zatrzyma cały świat.

Reklama

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że wirus z Chin przerodzi się w pandemię i zatrzyma cały świat. Można rzec, że w jednej chwili życie stanęło w miejscu i to, co było dla nas codziennością, jest teraz marzeniem.

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Przepiękna wokalistka disco polo, Jesika przyznała w swoim ostatnim wpisie, że sytuacja, z jaką przyszło się nam zmierzyć, przerosła ją psychicznie. Artystka do niedawna żyła koncertami i remontem swojego nowego królestwa.

Jednakże koronawirus wszystkim spędza sen z powiek i to, co wywoływało uśmiech na naszych twarzach, stało się błahostką, bo sytuacja w jakiej się znaleźliśmy, robi się co raz bardziej poważna:

- Zacznę od tego, że to zdjęcie zrobione w styczniu. ( Zanim ktoś mnie zlinczuje ). Na instastory zdradziłam Wam dzisiaj informacje o kupnie mieszkania. Zanim wybuchła epidemia byłam niezwykle podekscytowana i szczęśliwa spełnieniem kolejnego marzenia jakim było kupno własnego mieszkania w Katowicach. Już w styczniu cała w euforii biegałam po sklepach wybierając kafle, meble i wszystko. No i całe szczęście, że wtedy to ogarnęłam!

Bo teraz nie wyobrażam sobie tego robić. Nie zdążyłam jednak nawet podzielić się z Wami moim szczęściem, gdy nagle świat się zatrzymał. Chociaż przyzwyczaiłam się już, że nie może być nigdy zbyt pięknie i zawsze pojawiają się jakieś komplikacje, trudności, wyzwania... to jednak takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. I jak tu teraz się cieszyć? Modlę się, aby wszystko wróciło jak najszybciej do normalności. A póki co remontujemy tylko w gronie najbliższych nasze nowe królestwo #jesikamusic

Nie pozostaję nic innego, jak tylko przetrwać tę ciężkie chwilę, by móc na nowo cieszyć się z życia. Oczywiście nie możemy zapomnieć o gratulacjach skierowanych w stronę wokalistki, która spełniła jedno ze swoich marzeń o kupnie mieszkania. Jesika na pewno urządzi je po królewsku.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  2. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.