Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-05T13:56:00+02:00 Sytuacja przerosła psychicznie wokalistkę disco polo! Gwiazda modli się aby wszystko wróciło do normalno https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/jesika-nie-spodziewala-sie-koronawirusa-1585586354.jpg
Reklama

Sytuacja przerosła psychicznie wokalistkę disco polo! Gwiazda modli się aby wszystko wróciło do normalności!

Redakcja , 05 Kwiecień 2020  13:56
Sytuacja przerosła psychicznie wokalistkę disco polo! Gwiazda modli się aby wszystko wróciło do normalności!
Źródło zdjęć: facebook.com/JesikaOfficial
Reklama

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że wirus z Chin przerodzi się w pandemię i zatrzyma cały świat.

Reklama

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że wirus z Chin przerodzi się w pandemię i zatrzyma cały świat. Można rzec, że w jednej chwili życie stanęło w miejscu i to, co było dla nas codziennością, jest teraz marzeniem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!

Przepiękna wokalistka disco polo, Jesika przyznała w swoim ostatnim wpisie, że sytuacja, z jaką przyszło się nam zmierzyć, przerosła ją psychicznie. Artystka do niedawna żyła koncertami i remontem swojego nowego królestwa.

Jednakże koronawirus wszystkim spędza sen z powiek i to, co wywoływało uśmiech na naszych twarzach, stało się błahostką, bo sytuacja w jakiej się znaleźliśmy, robi się co raz bardziej poważna:

- Zacznę od tego, że to zdjęcie zrobione w styczniu. ( Zanim ktoś mnie zlinczuje ). Na instastory zdradziłam Wam dzisiaj informacje o kupnie mieszkania. Zanim wybuchła epidemia byłam niezwykle podekscytowana i szczęśliwa spełnieniem kolejnego marzenia jakim było kupno własnego mieszkania w Katowicach. Już w styczniu cała w euforii biegałam po sklepach wybierając kafle, meble i wszystko. No i całe szczęście, że wtedy to ogarnęłam!

Bo teraz nie wyobrażam sobie tego robić. Nie zdążyłam jednak nawet podzielić się z Wami moim szczęściem, gdy nagle świat się zatrzymał. Chociaż przyzwyczaiłam się już, że nie może być nigdy zbyt pięknie i zawsze pojawiają się jakieś komplikacje, trudności, wyzwania... to jednak takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. I jak tu teraz się cieszyć? Modlę się, aby wszystko wróciło jak najszybciej do normalności. A póki co remontujemy tylko w gronie najbliższych nasze nowe królestwo #jesikamusic

Nie pozostaję nic innego, jak tylko przetrwać tę ciężkie chwilę, by móc na nowo cieszyć się z życia. Oczywiście nie możemy zapomnieć o gratulacjach skierowanych w stronę wokalistki, która spełniła jedno ze swoich marzeń o kupnie mieszkania. Jesika na pewno urządzi je po królewsku.

Zobacz również: Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  2. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  3. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny zrobił coś niesamowitego. Gwiazdor disco polo zachwycił internautów!
  4. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej