2023-12-25T08:00:00+01:00 Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - Boys i Skolim! Lista wszystkich wykonawców! Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 w Polsacie z gwiazdami jak Skolim, Boys, Doda i wielu innymi. Niezapomniane przeżycia i niespodzianki https://disco-polo.info/uploads/news/sylwestrowa-moc-przebojow-2023---boys-i-skolim-lista-wszystkich-wykonawcowjpg.jpg Disco-Polo.info

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - Boys i Skolim! Lista wszystkich wykonawców!


Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 w Polsacie z gwiazdami jak Skolim, Boys, Doda i wielu innymi. Niezapomniane przeżycia i niespodzianki

Autor: Adam Begier, 25 Grudzień 2023  08:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - Boys i Skolim! Lista wszystkich wykonawców!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
 2. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 3. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 zbliża się wielkimi krokami, obiecując być wydarzeniem, które porwie do tańca przed telewizorami całą Polskę. Już tylko tygodnie dzielą nas od tego elektryzującego wydarzenia, które odbędzie się 31 grudnia w Chorzowie. W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów przyciągnie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a także specjalnego gościa z zagranicy.

  Gwiazdy Polskiej Sceny na Sylwestrowej Mocy Przebojów

  Wśród zaplanowanych występów znajdą się znane i lubiane postaci polskiej sceny muzycznej. Król latino - Skolim, obiecuje oczarować widzów swoimi największymi hitami, zapewniając niezapomniane wrażenia. Scenę podzieli z Marcinem Millerem i zespołem Boys.

  Ale to dopiero początek listy gwiazd. Na scenie pojawią się również Dawid Kwiatkowski, Doda i Smolasty, którzy zasłynęli z hitu "Nim zajdzie słońce". Reprezentanci gatunku disco polo będą mieli okazję podzielić scenę z zespołem Feel, prosto ze Śląska, a także z innymi znanymi wykonawcami, takimi jak Enej, Lady Pank oraz Kayah. Sylwestrowa Moc Przebojów to także miejsce dla Kubańczyka i Tribbsa, którzy zadbają o międzynarodowy akcent tego wieczoru.

  Golec uOrkiestra, Majka Jeżowska, Oskar Cyms - to tylko niektóre z nazwisk, które zadbają o to, aby ostatnia noc roku była niezapomniana. Jednak prawdziwą niespodzianką będzie występ Matteo Bocellego, syna legendarnego Andrei Bocellego, który obiecuje dodać wydarzeniu międzynarodowego blasku.

  Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem to nie tylko koncert. To także okazja do wspólnego świętowania, tańca i radości. Z pewnością dostarczy widzom ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Zanotujcie w kalendarzach - 31 grudnia, Chorzów. Bądźcie częścią tej niezwykłej nocy pełnej muzyki, tańca i radości.

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2023: Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  2. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  3. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  4. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
  5. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!
  6. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  7. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  8. Strzał w dziesiątkę?! "Chyba że z Tobą" w wersji disco! Znani producenci stworzyli prawdziwy HIT?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie