2023-11-22T14:13:00+01:00 Sylwester 2023 z Polsatem: Znamy lokalizację! Będą gwiazdy disco polo?! Sylwester 2023 z Polsatem w Chorzowie! Zobacz, gdzie i z kim będziesz świętować nadejście Nowego Roku z gwiazdami disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/sylwester-2023-z-polsatem-znamy-lokalizacje-beda-gwiazdy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Sylwester 2023 z Polsatem: Znamy lokalizację! Będą gwiazdy disco polo?!


Sylwester 2023 z Polsatem w Chorzowie! Zobacz, gdzie i z kim będziesz świętować nadejście Nowego Roku z gwiazdami disco polo.

Autor: Adam Begier, 22 Listopad 2023  14:13
Źródło zdjęć: polsat.pl
Sylwester 2023 z Polsatem: Znamy lokalizację! Będą gwiazdy disco polo?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
 2. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
 3. Joanna Narożna i jej nowa miłość! Żona Dawida Narożnego zaskakuje wyznaniem w mediach! Co dalej z jej związkiem?

Jak co roku, Polsat zapowiada wielką sylwestrową imprezę, która przyciąga uwagę milionów Polaków. Tegoroczne wydarzenie, podobnie jak poprzednie, obiecuje być spektakularne, a organizatorzy właśnie ujawnili, że centrum zabawy w tym roku będzie Chorzów. To właśnie w tym mieście Polsat postanowił rozstawić swoje sceny, przygotowując się do przyjęcia tysięcy uczestników gotowych świętować nadejście nowego roku.

Choć już wiemy, że Chorzów będzie sercem sylwestrowej nocy w Polsacie, szczegóły dotyczące dokładnej lokalizacji wciąż są owiane tajemnicą. Organizatorzy nie potwierdzili jeszcze, czy impreza odbędzie się na terenie Stadionu Śląskiego w Parku Śląskim, czy też przed nim. Ta niepewność dodaje wydarzeniu dodatkowej intrygi i zainteresowania wśród fanów.

"Sylwester Marzeń" w TVP wciąż pozostaje zagadką. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w tym roku budżet TVP na organizację sylwestra będzie znacznie mniejszy, co stawia pod znakiem zapytania obecność topowych gwiazd, które do tej pory błyszczały na scenie TVP. Czy to oznacza, że wielu z nich zasili szeregi Polsatu? W poprzednim roku "Sylwester Marzeń" przyciągnął 4,42 mln widzów, podczas gdy Polsat cieszył się zainteresowaniem 2,99 mln widzów. Czy w tym roku Polsat przekroczy tę magiczną barierę widowni?

Polsat nie zapomina także o fanach disco polo. Nieoficjalnie wiadomo, że na scenie pojawią się gwiazdy tego gatunku, które co roku przynoszą niezapomniane emocje i wzbudzają entuzjazm publiczności. Choć konkretni wykonawcy nie zostali jeszcze ujawnieni, można spodziewać się, że będą to topowe nazwiska polskiej sceny disco polo.

W oczekiwaniu na dalsze informacje, fani z całej Polski już teraz z niecierpliwością wypatrują kolejnych ogłoszeń. Sylwester z Polsatem w Chorzowie zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzyczno-rozrywkowych końcówki roku. Pozostaje tylko czekać na kolejne szczegóły i przygotować się na niezapomnianą noc pełną muzyki, tańca i radosnego powitania Nowego Roku.

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Poznaj burzliwą historię Krzysztofa Rutkowskiego, od domu dziecka do szczytów disco polo. Jego przeboje żyją do dziś
 2. To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane
 3. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
 4. Marcin Kotecki znów na topie! "Cały świat w dłoniach nieś" podbija serca fanów
 5. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
 6. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!
 7. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
 8. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie