2019-06-27T21:21:00+02:00 Stan zdrowia Magdy Narożnej się nie poprawia! Gwiazda disco polo udostępniła video z sali szpitalnej! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/bezradna-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-dalej-w-szpitalu-poruszajacy-material-w-sieci-1561662112.png

Stan zdrowia Magdy Narożnej się nie poprawia! Gwiazda disco polo udostępniła video z sali szpitalnej!

Redakcja , 27 Czerwiec 2019  21:21

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Stan zdrowia Magdy Narożnej się nie poprawia! Gwiazda disco polo udostępniła video z sali szpitalnej!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim
Reklama

Popularna wokalistka disco polo za pomocą mediów społecznościowych wysłała wiadomość do swoich fanów

Reklama

Królowa disco polo, najbardziej rozpoznawalna kobieta w świecie disco polo obecnie przebywa w szpitalu w Łomży. Mimo wielkiego wsparcia swoich fanów Magda Narożna jest bezradna i dalej przebywa w placówce medycznej. Niestety oznacza to, że weekendowe koncerty są mocno zagrożone.

Zobacz również: Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!

Magda Narożna za pomocą mediów społecznościowych poinformowała w środę, że przebywa szpitalu. Artystka przez wiele godzin nie zdradziła z jakiego powodu tam przebywa. Dziś nad ranem opublikowała nagranie, w którym powiedziała kilka słów na temat swojego pobytu w szpitalu

"Na razie sytuacja u mnie bez zmian niestety" - powiedziała w relacji Magda Narożna. "Na tę chwilę wygląda to tak, że chyba weekend koncertowy będziemy musieli odwołać, bo nie ma żadnej poprawy, jeśli chodzi o moje leczenie" - dodała artystka disco polo.

Na tę chwilę nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat stanu zdrowia Magdy i ewentualnego odwołania koncertów zespołu Piękni i Młodzi. Ale patrząc na to, że sama zainteresowana nie widzi szans może faktycznie dość do sytuacji, że koncert się nie odbędzie.

Narożna również dodała, że dziękuje za wsparcie, które otrzymała w ogromnej ilości od fanów oraz liczy, że już w następnym tygodniu będzie wszystko w porządku.

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!

Mamy nadzieję, że uwielbiana wokalistka disco polo jak najszybciej wróci do zdrowia i na scenę. Trzymaj się Madzia!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemska gwiazda disco polo zachwyca swoimi krągłościami! Widok artystki zapiera dech w piersiach!
  2. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  3. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  4. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  5. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!
  6. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami