Reklama


Reklama

Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata!

2020-05-23T21:04:00+02:00 Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/smierc-wielkiej-gwiazdy-disco-polo-wstrzasnela-cala-polska-niepowetowana-strata-1590253457.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami.

Reklama

Branża disco polo pełna jest wyjątkowych i utalentowanych artystów. Choć nie brakuje w niej gwiazd, które swoją twórczością stanowią o sile muzyki tanecznej w Polsce, to na przestrzeni lat zdarzały się personalne ubytki, których do dziś nie udało się zastąpić.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Krzysztof Rutkowski, to przykład człowieka i muzyka, o którym w kontekście twórcy nigdy nie będziemy w stanie zapomnieć. Najpopularniejszy muzyczny Tarzan na świecie, odszedł od nas 4 lata temu.

Dziś, 23 maja, skończyłby okrągłe 60 lat. Tarzan Boy miał na swoim koncie przeboje, które dzięki swojej jakości i doskonałości, zyskały status ponadczasowych. „Promienie”, „Kaligula”, czy „Tarzan”, to tytuły utworów, które śpiewała i śpiewa cała Polska. Krzysztof Rutkowski w latach 90-tych dominował na scenie polskiej muzyki tanecznej.

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami. Wspominamy artystę z dużym szacunkiem i tęsknotą.

Najważniejsze jednak, że gwiazdor swoim życiem i twórczością, potrafił zyskać cechę nieśmiertelności. Już zawsze będzie żywy w naszych głośnikach i na najważniejszych imprezach.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  2. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.