Reklama
Polecamy


Reklama

Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata!

2020-05-23T21:04:00+02:00 Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/smierc-wielkiej-gwiazdy-disco-polo-wstrzasnela-cala-polska-niepowetowana-strata-1590253457.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami.

Reklama

Branża disco polo pełna jest wyjątkowych i utalentowanych artystów. Choć nie brakuje w niej gwiazd, które swoją twórczością stanowią o sile muzyki tanecznej w Polsce, to na przestrzeni lat zdarzały się personalne ubytki, których do dziś nie udało się zastąpić.

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Krzysztof Rutkowski, to przykład człowieka i muzyka, o którym w kontekście twórcy nigdy nie będziemy w stanie zapomnieć. Najpopularniejszy muzyczny Tarzan na świecie, odszedł od nas 4 lata temu.

Dziś, 23 maja, skończyłby okrągłe 60 lat. Tarzan Boy miał na swoim koncie przeboje, które dzięki swojej jakości i doskonałości, zyskały status ponadczasowych. „Promienie”, „Kaligula”, czy „Tarzan”, to tytuły utworów, które śpiewała i śpiewa cała Polska. Krzysztof Rutkowski w latach 90-tych dominował na scenie polskiej muzyki tanecznej.

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami. Wspominamy artystę z dużym szacunkiem i tęsknotą.

Najważniejsze jednak, że gwiazdor swoim życiem i twórczością, potrafił zyskać cechę nieśmiertelności. Już zawsze będzie żywy w naszych głośnikach i na najważniejszych imprezach.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.