2020-05-23T21:04:00+02:00 Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/smierc-wielkiej-gwiazdy-disco-polo-wstrzasnela-cala-polska-niepowetowana-strata-1590253457.png

Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata!

Redakcja , 23 Maj 2020  21:04

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Śmierć wielkiej gwiazdy disco polo wstrząsnęła całą Polską! Niepowetowana strata!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami.

Reklama

Branża disco polo pełna jest wyjątkowych i utalentowanych artystów. Choć nie brakuje w niej gwiazd, które swoją twórczością stanowią o sile muzyki tanecznej w Polsce, to na przestrzeni lat zdarzały się personalne ubytki, których do dziś nie udało się zastąpić.

Zobacz również: Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!

Krzysztof Rutkowski, to przykład człowieka i muzyka, o którym w kontekście twórcy nigdy nie będziemy w stanie zapomnieć. Najpopularniejszy muzyczny Tarzan na świecie, odszedł od nas 4 lata temu.

Dziś, 23 maja, skończyłby okrągłe 60 lat. Tarzan Boy miał na swoim koncie przeboje, które dzięki swojej jakości i doskonałości, zyskały status ponadczasowych. „Promienie”, „Kaligula”, czy „Tarzan”, to tytuły utworów, które śpiewała i śpiewa cała Polska. Krzysztof Rutkowski w latach 90-tych dominował na scenie polskiej muzyki tanecznej.

Swoją pomysłowością i wizją trafił w gusta i serca odbiorców w całym kraju. Jego muzyka była ponad podziałami. Wspominamy artystę z dużym szacunkiem i tęsknotą.

Najważniejsze jednak, że gwiazdor swoim życiem i twórczością, potrafił zyskać cechę nieśmiertelności. Już zawsze będzie żywy w naszych głośnikach i na najważniejszych imprezach.

Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  2. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  4. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  7. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  8. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami