Reklama
Polecamy


Reklama

Ślubno-weselna premiera od gwiazd disco polo! Gesek i Joker ponownie razem?

2018-11-14T18:49:00+01:00 Ślubno-weselna premiera od gwiazd disco polo! Gesek i Joker ponownie razem? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/slubno-weselna-premiera-od-gwiazd-disco-polo-gesek-i-joker-ponownie-razem-1542217212.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

To może być potencjalnie hit wszystkich weselnych imprez disco polo!

Reklama

Gesek i Joker to duet muzyczny, który pamiętamy z przeboju "Robimy Pompę". Jak widać znajomość muzyków nie zakończyła się na jednej produkcji.Właśnie ukazała się zapowiedź video.

Piotr Koczocik którego znamy jako "Joker", niedawno miał swoje wesele, do oprawy muzycznej wesela poprosił Geska, który zorganizował mu całą oprawę muzyczną.

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Gesek napisał również piosnkę, którą zadedykował Piotrkowi i Beacie. Utwór ukaże się na początku grudnia i będzie to teledysk ślubno-weselny.

Piosenka nosi nazwę "Miłość", a Gesek właśnie nagrał w wersji akustycznej, kawałek refrenu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.