2021-07-14T12:30:00+02:00 Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-wokalistka-disco-polo-pokazala-zgrabne-nogi-tylko-patrzec-i-podziwiacjpg.jpg

Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!

Redakcja , 14 Lipiec 2021  12:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
Źródło zdjęć: facebook.com/DiscoViola
Reklama

Wokalistka disco polo pokazała się w krótkiej kreacji, która wyeksponowała jej zgrabne nogi!

Reklama

Zdjęcia, które wokalistka disco polo publikuje w swoich mediach społecznościowych przyciągają uwagę nie tylko męskiej części jej wielbicieli.

Zobacz również: Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!

GORĄCE ZDJĘCIA ARTYSTKI DISCO POLO! DISCO VIOLA ODSŁONIŁA PIĘKNE NOGI

W disco polo każdego dnia ujrzeć można prawdziwe piękno. Wystarczy tylko regularnie odwiedzać media społecznościowe swoich ulubionych artystek, by delektować się ich niezwykłym widokiem!

Reklama

Wiola Wrzesińska, to piękna artystka disco polo, która ukrywa się pod pseudonimem Disco Viola. Wokalistka zadebiutowała teledyskiem “Będzie jak chcę”, który zebrał sporo pozytywnych opinii internautów. Okazuje się, że gwiazda ma apetyt na więcej. Jej kariera z każdym dniem nabiera coraz większego rozpędu!

Disco Viola zachwyca swoich fanów nie tylko przebojowymi kawałkami, ale także i niezwykłą urodą. Zdjęcia, które wokalistka publikuje w swoich mediach społecznościowych przyciągają uwagę nie tylko męskiej części jej wielbicieli.

Gwiazda disco polo pokazała się w krótkiej kreacji, która wyeksponowała jej zgrabne nogi! Disco Viola potrafi zwrócić na siebie uwagę! Tak niezwykły widok spowodował u wielu jej miłośników szybsze bicie serca!

WOKALISTKA DISCO POLO WYSTĄPIŁA W FILMIE 'ŚCIEMA PO POLSKU'

Disco Viola jest niezwykle wszechstronną artystką. Gwiazda nie tylko śpiewa, prowadzi eventy, ale również i gra w filmach! Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera filmu “Ściema po polsku” z jej udziałem! Dzieło Mariusza Pujszo trafiło do kin w całej Polsce. Wygląda na to, że przed wokalistką otwierają się kolejne drzwi do wielkiej kariery! 

Reklama

Disco Viola miło wspomina pracę na planie filmu. Gwiazda docenia miłą atmosferę na planie, jak i udaną współpracę z reżyserem. Fani gwiazdy mają nadzieję, że nie będzie to jednorazowa przygoda artystki z wielkim kinem. W końcu artystka ma wszelkie predyspozycje do tego, by odnieść światowy sukces!

Zobacz również: 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

Reklama
Plik DiscoViola---premiera-filmu-1.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-7.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-6.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-5.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-4.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-3.jpg
Plik DiscoViola---premiera-filmu-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: DiscoViola - Będzie jak chcę
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  2. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  3. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  4. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  5. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami