2021-07-25T11:44:00+02:00 Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-artystka-disco-polo-odslania-karty-ten-rok-bedzie-nalezal-do-niejjpg.jpg

Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!

Redakcja , 25 Lipiec 2021  11:44

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Śliczna i niezwykle seksowna artystka disco polo odsłania karty! Ten rok będzie należał do niej!
Źródło zdjęć: instagram.com/monikachwajol_official/
Reklama

Gwiazda disco polo zdradziła w swoich mediach społecznościowych kilka ciekawych wiadomości dotyczących jej najbliższych muzycznych planów

Reklama

Urocza gwiazda disco polo zdradziła w swoich mediach społecznościowych plany na przyszłość!

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

ARTYSTKA DISCO POLO ODSŁANIA KARTY

Wakacje w pełni, ale sporo gwiazd disco polo zamiast wylegiwać się na plaży, wzięło się ostro do roboty! Wszystko przecież dla fanów, którzy oczekują od swoich idoli nowych niespodzianek!

Monika Chwajoł to znana gwiazda, którą fani pamiętają z udziału w popularnym show stacji TTV - “Królowe życia”. Po zakończeniu programu artystka odkryła w sobie talent wokalny, który zaowocował wspólną piosenką z zespołem NieOkiemZnani. Od tamtej pory Monika regularnie tworzy swoje kawałki, które pomału stają się wielkimi hitami disco polo!

Reklama

GWIAZDA DISCO POLO ZDRADZIŁA PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ 

Monika Chwajoł to niezwykle pracowita artystka. Gwiazda disco polo zdradziła w swoich mediach społecznościowych kilka ciekawych wiadomości dotyczących jej najbliższych muzycznych planów! Są wyjątkowo ambitne!

Piękna wokalistka ukończyła właśnie zdjęcia do swojego najnowszego teledysku! Efekty jej pracy fani poznają dopiero jesienią, ale już widać, że zapowiada się naprawdę gorąca premiera! W teledysku Moniki nie zabraknie szalonej jazdy motorem, driftu, i palenia gumy! To będzie bardzo motoryzacyjny klip!

DEBIUTANCKA PŁYTA WOKALISTKI DISCO POLO

To jednak nie wszystkie dobre wiadomości, które gwiazda disco polo przygotowała dla swoich wielbicieli! Monika pracuje także nad swoją debiutancką płytą, na której znajdzie się 12 kawałków! Artystka zapowiada, że do każdego utworu powstanie także wesoły teledysk. Gwiazdę czeka zatem sporo pracy! Ale czego nie robi się dla fanów!

Monika wrzuciła do sieci kilka zdjęć z planu swojego nowego klipu. Celebrytka zapozowała w niezwykle ponętnym stroju, który rozbudził wyobraźnię jej miłośników. Gwiazda poszczycić się może idealną figurą, która zachwyca dosłownie wszystkich. Obcisły kostium, w którym pokazała się artystka wywołał lawinę pozytywnych komentarzy w sieci!

Reklama

“Ależ Pani wygląda przecudnie”

“Monia jaka stylizacja, wow!”

“Bardzo ładne zdjęcia”

Fani już odliczają dni do premiery klipu Moniki. Są przekonani, że artystka stworzyła prawdziwą muzyczną petardę, wobec której nie da się przejść obojętnie!

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

Reklama
Plik Monika-Chwajol---ostra-1.jpg
Plik Monika-Chwajol---ostra-6.jpg
Plik Monika-Chwajol---ostra-5.jpg
Plik Monika-Chwajol---ostra-4.jpg
Plik Monika-Chwajol---ostra-3.jpg
Plik Monika-Chwajol---ostra-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Monika Chwajoł - Weselicho
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!
  2. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  3. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  4. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  5. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  6. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami