2021-09-20T18:00:00+02:00 Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną? https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-gwiazda-disco-polo-otwiera-nowy-biznes-to-koniec-jej-przygody-z-wielka-scenajpg.jpg

Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!

Redakcja , 20 Wrzesień 2021  18:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
Źródło zdjęć: facebook.com/fitnesspaulina

Tego nikt się nie spodziewał! Popularna wokalistka disco polo zdecydowała się otworzyć swój własny biznes. Co dalej z karierą

Reklama

Urocza wokalistka stawia przed sobą zupełnie nowe wyzwania! Gwiazdy disco polo to niezwykle wszechstronni ludzie. Nie tylko mają niezwykły talent artystyczny, ale także i smykałkę do interesów!

Zobacz również: Śliczne wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają gorącą stylizacją! Gwiazdy disco polo wyglądają jak modelki!

Paulina Banaszek to urodziwa wokalistka disco polo, która wraz ze swoim zespołem Energy Girls stworzyła takie hity jak: "Mateusz", "Bo Ty mnie pokochałeś", czy "Twoja królowa". To piosenki, których nie może zabraknąć na żadnej szanującej się imprezie! Urocza gwiazda disco polo stawia przed sobą zupełnie nowe wyzwania!

Liderka grupy Energy Girls otwiera własną szkołę tańca, połączoną z klubem fitness! Tego nikt się nie spodziewał! Miejsce o nazwie "Banana Fitness" swoją siedzibę będzie miało w Hrubieszowie. Jak zapowiada Paulina, będzie to szkoła, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mile widziani będą w niej zarówno dorośli, jak i też dzieci.

Reklama

Nowy zajęcie Pauliny z pewnością pochłonie jej sporo czasu. To z kolei oznacza ograniczenie działalności muzyczno-koncertowej. Fani wokalistki mogą jednak spać spokojnie.

Gwiazda Enegy Girls nie zamierza całkowicie kończyć ze śpiewaniem. Artystka już pracuje nad nowymi hitami, które niebawem ujrzą światło dzienne! Trzymamy za słowo!

Zobacz również: Dziewczyny z Top Girls w nietypowych stylizacjach. Takiego zdjęcia jeszcze nie było.

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Energy Girls - Mateusz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  2. Taneczna premiera od zespołu Sami Swoi podbija serca fanów! Artyści disco polo nagrali nowy hit wszystkich imprezowiczów?!
  3. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  4. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  5. Ślub w tajemnicy?! Popularna wokalistka disco polo powiedziała 'Tak'! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcia!
  6. Gwiazda wygląda bosko! Popularna wokalistka disco polo zachęca do aktywności na świeżym powietrzu!
  7. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  8. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami