2024-02-05T08:30:00+01:00 Skolim milionerem? Na jego koncie pojawiło się 20 milionów Poznaj sukces Skolima! Jego hit 'Co w Tobie jest' osiągnął 20 mln wyświetleń na YouTube, umacniając pozycję na polskiej scenie muzycznej https://disco-polo.info/uploads/news/skolim-milionerem-na-jego-koncie-pojawilo-sie-20-milionowjpg.jpg Disco-Polo.info

Skolim milionerem? Na jego koncie pojawiło się 20 milionów


Poznaj sukces Skolima! Jego hit 'Co w Tobie jest' osiągnął 20 mln wyświetleń na YouTube, umacniając pozycję na polskiej scenie muzycznej

Autor: Adam Begier, 05 Luty 2024  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Skolim milionerem? Na jego koncie pojawiło się 20 milionów
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
 2. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 3. Kacper Pluta w gorącym klimacie latino! Nowość gwiazdy disco "Przy Tobie" podbije listy przebojów?!
Reklama

  W świecie muzyki tanecznej wielki fenomen - Skolim, artysta znany z rytmów latino, który właśnie osiągnął kolejny imponujący kamień milowy w swojej karierze. Jego singiel "Co w Tobie jest", wydany 15 listopada 2023, przekroczył barierę 20 milionów wyświetleń na platformie YouTube, stając się jednym z najczęściej oglądanych teledysków w Polsce.

  Sukces "Co w Tobie jest" - Fenomen Skolima na Polskiej Scenie Muzycznej

  Piosenka "Co w Tobie jest" szybko zdobyła popularność dzięki swojemu chwytliwemu brzmieniu i melodyjnym latino rytmom. Sukces ten nie jest przypadkowy - Skolim, znany jako król polskiego latino, ma talent do tworzenia utworów, które trafiają w gusta szerokiej publiczności. Jego muzyka, łącząca tradycyjne elementy latino z nowoczesnymi rytmami tanecznymi, zdobyła serca fanów na całym świecie.

  W ciągu ostatnich miesięcy "Co w Tobie jest" nieustannie znajduje się w topowych listach teledysków na YouTube, co świadczy o nieprzemijającej popularności Skolima wśród polskiej publiczności.

  20 Milionów Wyświetleń - Ile Skolim zarobił na YouTube

  Osiągnięcie 20 milionów wyświetleń na YouTube nie tylko potwierdza status Skolima jako jednego z czołowych artystów na polskiej scenie muzycznej, ale również przekłada się na znaczące zyski. W Polsce, gdzie za każdy milion wyświetleń na YouTube, artyści mogą otrzymać od 4 do 12 tysięcy złotych, sukces Skolima może oznaczać znaczną sumę pieniędzy.

  Chociaż dokładna kwota zarobków Skolima nie jest publicznie znana, można szacować, że osiągnięcie 20 milionów wyświetleń przyniosło mu znaczne korzyści finansowe. Jest to dowód na to, że muzyka taneczna i latino mają silną pozycję na rynku muzycznym w Polsce, a artyści tacy jak Skolim mają potencjał, by osiągnąć sukces zarówno artystyczny, jak i komercyjny.

  Reklama

  SKOLIM - To Jest To

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bartosz Jagielski z nowym hitem "Ty jesteś Hot" podbije branże muzyczną w Polsce?! Posłuchaj przedpremiery!
  2. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  3. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  4. Nowa energia w disco polo?! Detmi z nowością! "9 ŻYĆ" posłuchaj przedpremiery!
  5. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
  6. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
  7. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  8. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie