Reklama
Polecamy


Reklama

Skandal w branży disco polo! Ktoś podszywa się pod zespół!

2019-06-16T23:16:00+02:00 Skandal w branży disco polo! Ktoś podszywa się pod zespół! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/skandal-w-branzy-disco-polo-ktos-podszywa-sie-pod-zespol-1560719713.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Bezkarnie podszywa się pod zespół Jorrgus, wypisuje niestworzone treści do innych użytkowników Instagrama i psuje dobre imię zespołu!

Reklama

W ostatnim czasie coraz częściej można zauważyć, iż w mediach społecznościowych pojawiają się fikcyjne konta znanych osób z branżą disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

Tym razem ofiarą padł Sebastian Sikora, który współpracuje z grupą Jorguss, napisał: - Drodzy użytkownicy, a głównie Użytkowniczki Instagrama! Dzięki interwencji kilku z Was drogie Panie dowiedziałem się, że ktoś podszywa się przedstawiając się moim imieniem i "stanowiskiem". Jak doskonale wiecie współpracuje z zespołem Jorrgus i jej liderem - kol. Jerzy Szuj w zakresie promocji w mediach społecznościowych od kilku lat.

Nasza współpraca układa się pomyślnie - a bardzo bym nie chciał, aby jakieś takie "krzywe akcje" były powodem jakiś nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego oświadczam, że konto "@jorgusin" nigdy nie należało do mnie, a wiadomości wysyłane z niego nie są mojego autorstwa. Moje oficjalne i jedyne konto na instagramie to @seba.maly oraz konto zespołu @jorrgus.music. Poniżej załączam screeny na potwierdzenie. Sprawę już zgłosiłem do administracji portalu. Proszę także o pomoc w zgłaszaniu tego fake-konta przez wszystkich, którzy otrzymali wiadomość z niego. Bardzo nie lubię takich sytuacji - i proszę mi wierzyć, że frajera, który to robi otaczam modlitwą za bycie umysłową amebą. Miłego weekendu. Pozdrawiam, Sebastian Sikora

Mamy nadzieje, że niedługo wszystko się wyjaśni i zaistniała sytuacja nie wpłynie negatywnie na zespół Jorguss, jak i Sebastiana, który jest w tym wszystkim najbardziej poszkodowaną osobą.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Spotkaliście się kiedyś z takim nieprzyjemnym incydentem, gdzie ktoś zaczął się pod was podszywać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!
  3. Premiera na jesienne dni! Ten utwór disco polo pokochają wszyscy, którzy tęsknią za latem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.