2019-06-16T23:16:00+02:00 Skandal w branży disco polo! Ktoś podszywa się pod zespół! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/skandal-w-branzy-disco-polo-ktos-podszywa-sie-pod-zespol-1560719713.jpg

Skandal w branży disco polo! Ktoś podszywa się pod zespół!

Redakcja , 16 Czerwiec 2019  23:16
Skandal w branży disco polo! Ktoś podszywa się pod zespół!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bezkarnie podszywa się pod zespół Jorrgus, wypisuje niestworzone treści do innych użytkowników Instagrama i psuje dobre imię zespołu!

Reklama

W ostatnim czasie coraz częściej można zauważyć, iż w mediach społecznościowych pojawiają się fikcyjne konta znanych osób z branżą disco polo.

Zobacz również: Zaskakująca kolaboracja w branży disco polo! Czy ta piosenka stanie się hitem?!

Tym razem ofiarą padł Sebastian Sikora, który współpracuje z grupą Jorguss, napisał: - Drodzy użytkownicy, a głównie Użytkowniczki Instagrama! Dzięki interwencji kilku z Was drogie Panie dowiedziałem się, że ktoś podszywa się przedstawiając się moim imieniem i "stanowiskiem". Jak doskonale wiecie współpracuje z zespołem Jorrgus i jej liderem - kol. Jerzy Szuj w zakresie promocji w mediach społecznościowych od kilku lat.

Nasza współpraca układa się pomyślnie - a bardzo bym nie chciał, aby jakieś takie "krzywe akcje" były powodem jakiś nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego oświadczam, że konto "@jorgusin" nigdy nie należało do mnie, a wiadomości wysyłane z niego nie są mojego autorstwa. Moje oficjalne i jedyne konto na instagramie to @seba.maly oraz konto zespołu @jorrgus.music. Poniżej załączam screeny na potwierdzenie. Sprawę już zgłosiłem do administracji portalu. Proszę także o pomoc w zgłaszaniu tego fake-konta przez wszystkich, którzy otrzymali wiadomość z niego. Bardzo nie lubię takich sytuacji - i proszę mi wierzyć, że frajera, który to robi otaczam modlitwą za bycie umysłową amebą. Miłego weekendu. Pozdrawiam, Sebastian Sikora

Mamy nadzieje, że niedługo wszystko się wyjaśni i zaistniała sytuacja nie wpłynie negatywnie na zespół Jorguss, jak i Sebastiana, który jest w tym wszystkim najbardziej poszkodowaną osobą.

Zobacz również: Jurorzy wzruszeni! Magda Narożna wygrała odcinek TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!

Spotkaliście się kiedyś z takim nieprzyjemnym incydentem, gdzie ktoś zaczął się pod was podszywać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Mamaginekolog tańczy z mężem do nowego hitu disco polo! Nagranie podbija sieć! VIDEO
  2. Kanał disco polo najpopularniejszą stacją muzyczną w Polsce! Pokonał nawet słynną Eskę!
  3. Gwiazda disco polo zachwyciła wyglądem! Jej stroje są inspiracją dla wielu kobiet!
  4. Krok od wpadki? Gwiazda disco polo zrzuciła stanik odsłaniając w aucie biust!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama