2023-05-15T15:39:00+02:00 Skandal! Oszust podszywa się pod gwiazdę disco polo! Sprawa trafi na policję? Czy popularność gwiazdy disco polo skończy się w policyjnym areszcie? Oszust podszywa się pod Kubę Urbańskiego z zespołu Playboys, wywołując poruszenie w świecie muzyki. https://disco-polo.info/uploads/news/skandal-oszust-podszywa-sie-pod-gwiazde-disco-polo-sprawa-trafi-na-policjejpg.jpg

Skandal! Oszust podszywa się pod gwiazdę disco polo! Sprawa trafi na policję?

Autor: Adam Begier , 15 Maj 2023  15:39
Skandal! Oszust podszywa się pod gwiazdę disco polo! Sprawa trafi na policję?
Źródło zdjęć: facebook.com/playboysofficial

Czy popularność gwiazdy disco polo skończy się w policyjnym areszcie? Oszust podszywa się pod Kubę Urbańskiego z zespołu Playboys, wywołując poruszenie w świecie muzyki.Reklama

  Reklama

  Kuba Urbański - gwiazdor disco polo pod lupą oszustów

  Niestety, popularność gwiazd disco polo przyciąga nie tylko fanów, ale także oszustów, którzy nie cofną się przed podszywaniem się pod znane postaci. Ostatnio na celowniku padł Kuba Urbański, wokalista i lider zespołu Playboys, który został ofiarą nieuczciwej osoby podszywającej się pod niego na platformie Instagram. Sytuacja ta wzbudziła spore poruszenie w środowisku muzyków disco polo i prowadzi do zastanowienia, czy oszustwo to skończy się na policji.

  Podszywanie się pod Kubę Urbańskiego

  Dziś na oficjalnym profilu zespołu Playboys w mediach społecznościowych pojawiło się ostrzeżenie przed osobą podszywającą się pod Kubę Urbańskiego. Oszust kontaktował się z różnymi osobami, przede wszystkim poprzez Instagram, używając fałszywych kont. Zespół Playboys postanowił natychmiast zareagować i zaapelował do swoich fanów, aby zgłaszali wszelkie podejrzane profile. Jednocześnie przypomnieli, że jedyny zweryfikowany profil Kuby Urbańskiego nosi nazwę "kubaplayboys" i posiada niebieski znaczek potwierdzający autentyczność.

  Uwaga Uwaga 
  Ktoś podszywa się pod naszego lidera i wypisuje do różnych osób wiadomości, głównie na Instagramie z Fałszywych kont.
  Prosimy zgłaszajcie te profile
  Jedyny i zweryfikowany profil nazywa się kubaplayboys i posiada niebieski znaczek przy profilu Kuby
  https://instagram.com/kubaplayboys?igshid=ZGUzMzM3NWJiOQ==
  Prosimy nie odpisujcie na wiadomości, zgłaszajcie te fake'owe profile i Pomóżcie nam zablokować te działania!
  Udostępnijcie dalej ten post 

  Kuba Urbański - gwiazdor disco polo

  Kuba Urbański jest utalentowanym muzykiem pochodzącym z Radomia. Jako wokalista, lider i założyciel zespołu Playboys od 2013 roku, zdobył ogromną popularność wśród fanów disco polo. Jego charyzma i energetyczne występy przyciągają tłumy na koncertach, a jego utwory szybko stają się hitami na listach przebojów. Kuba Urbański, zanim założył zespół Playboys, od najmłodszych lat interesował się muzyką. Jego ciężka praca, poświęcenie i nieustanne doskonalenie umiejętności muzycznych zaowocowały sukcesem i pozycją jednego z najważniejszych artystów w gatunku disco polo.

  Podszywanie się pod znanego artystę, jakim jest Kuba Urbański, to poważne przestępstwo. Gwiazdy disco polo, ze względu na swoją popularność i szerokie grono fanów, są narażone na tego rodzaju oszustwa.

  Reklama

  PLAYBOYS - Ciao Ciao

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  2. Milionowy sukces na YouTube! Czy 'Ogień' Focusa i Blondi to najlepszy duet disco polo?
  3. Co to disco polo?!
  4. Kordian, gwiazda disco polo, rozpalająca scenę w Kańczudze swoim hitem 'Dziewczyna z gór'. Sprawdź, dlaczego jest uważany za najlepszego artystę gatunku!
  5. "Wesele w Dubaju" - Hit Disco Polo króluje na studniówkach! Zobacz nagranie z I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach
  6. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  7. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  8. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie