2024-04-14T06:00:00+02:00 W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walc Poznaj sekrety Shazzy: walka z chorobą, życie bez dzieci, hitowe piosenki i skandaliczna sesja w Playboyu https://disco-polo.info/uploads/news/shazza-2024-wszystko-co-chcesz-wiedziec-o-krolowej-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!


Poznaj sekrety Shazzy: walka z chorobą, życie bez dzieci, hitowe piosenki i skandaliczna sesja w Playboyu

Autor: Adam Begier, 14 Kwiecień 2024  06:00
Źródło zdjęć: facebook.com/SHAZZAfanpage
W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
 2. Kordian zaskakuje nowym hitem 'Jesteś jak wiosna'. Internauci szaleją, a liczba wyświetleń rośnie lawinowo
 3. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
Reklama

  Shazza, czyli Marlena Magdalena Pańkowska, to jedna z ikon polskiej muzyki disco polo. Jej kariera rozpoczęła się w latach 80., kiedy to występowała w zespole Toy Boys, ale dopiero kariera solowa przyniosła jej ogromne sukcesy. Shazza, z urodzenia mieszkańka Pruszkowa, dziś może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym i szeroką bazą oddanych fanów.

  Ile lat ma Shazza?

  Marlena Pańkowska obchodzi swoje 57. urodziny w maju 2024 roku. Pomimo swojego wieku i choroby wciąż aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym, nie ustając w dostarczaniu energii swoim wielbicielom.

  Shazza - Choroba!

  W czerwcu 2022 roku Shazza ujawniła, że zmaga się z chłoniakiem, nowotworem krwi. Diagnoza została postawiona po przeprowadzeniu rezonansu magnetycznego, który artystka zdecydowała się zrobić w drodze na koncert. Choroba wpłynęła na jej życie, lecz Shazza wykazuje wielką siłę w walce z chorobą, co pozwala jej nadal cieszyć się życiem i występować na scenie.

  Shazza czy ma męża?

  W kwestii życia prywatnego, Shazza nigdy nie miała dzieci ani męża, chociaż przez dziesięć lat była związana z Tomaszem Samborskim, swoim kompozytorem. Wspólna pasja do muzyki połączyła ich na wiele lat, a obecnie, mimo zakończenia związku, pozostają dobrymi przyjaciółmi.

  Dyskografia Shazzy - nieśmiertelne przeboje

  Shazza znana jest z wielu przebojów, które zdobyły serca słuchaczy i do dziś są obecne na wielu imprezach. Wśród nich znajdują się takie hity jak "Baiao Bongo", "Egipskie noce", czy "Tak bardzo zakochani". Każdy z jej albumów przynosił kolejne sukcesy, potwierdzające jej status gwiazdy muzyki tanecznej.

  Shazza na scenie - koncerty pełne energii

  Shazza nie zwalnia tempa nawet w obliczu wyzwań zdrowotnych. Jej koncerty to prawdziwe spektakle, na których nie brakuje znanych hitów i nowości. Artystka regularnie uczestniczy w imprezach muzycznych, takich jak Wakacyjna Trasa Dwójki, gdzie za każdym razem potwierdza swój profesjonalizm i zaraża publiczność pozytywną energią.

  Shazza i Playboy - odważna sesja, która przeszła do historii

  W marcu 2000 roku Shazza zdecydowała się na odważny krok, pojawiając się na okładce magazynu Playboy. Sesja zdjęciowa okazała się wielkim sukcesem wydawniczym, przynosząc magazynowi rekordowe sprzedaże. Ta sesja do dziś jest pamiętana przez wielu fanów artystki i stanowi jedno z bardziej pikantnych wydarzeń w jej karierze.

  Shazza, mimo przeciwności losu, wciąż pozostaje niekwestionowaną królową polskiego disco polo, inspirując swoją postawą i twórczością kolejne pokolenia.

  Reklama

  SHAZZA - Go! Go! Everybody ( Siła miłości)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  2. Dance 2 Disco znowu szokuje! Nowy Live Mix #35 podbija YouTube – musisz to usłyszeć! Wielkie przeboje disco polo i nie tylko!
  3. Uwielbiany zespół disco polo News gwiazdą na hucznych urodzinach hotelu President! Co za występ, ta piosenka to HIT!
  4. Defis na szczycie! Jego NOWOŚĆ "Tylko dla Takiej" podbija internet! To najlepsza produkcja tego roku?!
  5. Mr. Adi zaskakuje nowym teledyskiem. Kto wystąpi? Jakie tajemnice skrywa? Premiera już 30 maja!
  6. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  7. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  8. Ten Hit disco polo znają wszyscy! Śpiewał go Marek Żurobski Domino - posłuchajcie, jak brzmi w nowej wersji!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie