Reklama
Polecamy


Reklama

Seksowna wokalistka z gorącą premierą disco polo | VIDEO

2018-11-20T17:55:00+01:00 Seksowna wokalistka z gorącą premierą disco polo | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/seksowna-wokalistka-z-goraca-premiera-disco-polo-video-1542645128.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zapraszamy do oglądania i oceny nowości.

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje pięknych i uroczych kobiet. Co jakiś czas grono uzdolnionych wokalistek się powiększa. Od jakiegoś czasu na rynku disco polo dość mocno miesza Paulina Banaszek z formacji Energy Girls.

Dziś w naszym serwisie pojawiła się bardzo interesująca nowość pt. "Skimno".

Walczyć o miłość należy nie tylko na etapie zdobywania. W najnowszej piosence Energy Girls słyszymy przesłanie do mężczyzn niezdecydowanych.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

"Tekst mówi o staraniach kobiety, która chce być dla swojego wybranka idealną w każdej sferze życia. Cytując: „Jestem damą, modelką, sąsiadką i wierną” domyślić się można czego tak naprawdę pragną Faceci" - powiedziała nam Paulina

Zapraszamy do oglądania i oceny nowości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Gwiazdor disco polo rozpieszcza swoją córkę?! Artysta wykorzystuje czas na zabawę!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.