2023-08-27T18:00:00+02:00 Sekrety Tomasza Niecika: Jak ogień wciąż płonie w jego sypialni Sekrety Tomka Niecika: Jak miłość, wierność i namiętność podtrzymują ogień w jego małżeństwie. Disco polo gwiazdy w życiu rodzinnym. https://disco-polo.info/uploads/news/sekrety-tomasza-niecika-jak-ogien-wciaz-plonie-w-jego-sypialnijpg.jpg

Sekrety Tomasza Niecika: Jak ogień wciąż płonie w jego sypialni

Autor: Adam Begier , 27 Sierpień 2023  18:00
Sekrety Tomasza Niecika: Jak ogień wciąż płonie w jego sypialni
Źródło zdjęć: polsat.pl

Sekrety Tomka Niecika: Jak miłość, wierność i namiętność podtrzymują ogień w jego małżeństwie. Disco polo gwiazdy w życiu rodzinnym.Reklama

  Reklama

  Tomasz Niecik, znany ze swoich hity w gatunku disco polo, otwiera drzwi do swojego życia osobistego, dzieląc się sekretami trwającego od dwunastu lat związku z żoną Luizą. Choć w mediach często przedstawiany jest jako artysta z szalonym stylem życia, to prywatnie ujawnia się jako mąż i ojciec pełen miłości oraz oddania dla rodziny.

  Przemiany i Wierność

  Tomasz Niecik wcale nie jest tylko szalonym muzykiem, który bawi się w otoczeniu pięknych kobiet. Prywatnie jest człowiekiem wiernym, oddanym swojej żonie, Luizie. Choć jego otoczenie często pulsuje energią i pięknem, Niecik podkreśla, że to tylko praca, a jego serce należy do żony. Niecik nie pozostawia żadnych powodów do zazdrości i tłumaczy, że darzy swoją żonę miłością i wiernością, a ich związek jest pełen zaufania.

  Ogień Nie Gaśnie

  Wokalista ujawnia, że w ich małżeństwie ogień namiętności nie gaśnie. Wspólnie starają się tworzyć magiczne chwile, które podtrzymują bliskość w ich związku. Tomasz zdradza, że przygotowuje dla żony romantyczne kolacje, podczas których zapala świece, tworząc atmosferę idealną do rozkoszowania się sobą nawzajem. Para z trudem znajduje czas na te chwile, ale mimo zmęczenia dnia codziennego, nie zapominają o budowaniu intymności.

  Wzajemna Fascynacja

  Niecik nie kryje, że żona wciąż go kręci, a on sam również nie traci fascynacji nią. Ich związek pełen jest pożądania i wzajemnego podniecenia. To nie tylko miłość, ale i silna atrakcja fizyczna sprawiają, że ich relacja jest pełna życia i namiętności. Mówi, że nie ma dla niego nikogo innego – to Luiza rozpala jego serce.

  Przyszłość w Cieniu Sukcesu

  Nawet w obliczu intensywnej kariery, Tomasz i Luiza nie przestają myśleć o powiększeniu rodziny. Mają już dwójkę dzieci, ale Luiza coraz częściej wraca do tematu trzeciego dziecka. Niecik podkreśla, że choć praca może go absorbować, to marzy o tym, aby ponownie zostać ojcem. Mimo trudności balansowania między życiem zawodowym a rodzinnym, para wciąż pielęgnuje swoją miłość i otwiera się na nowe możliwości.

  Źródło: se.pl

  Reklama

  Tomasz Niecik ft Zwariowany Braderek - Masz wilgotne usta

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  2. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  3. Co to disco polo?!
  4. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  5. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem
  6. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  7. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  8. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie