2022-08-18T13:50:00+02:00 Boska Żaneta nowym HITEM disco polo?! Zobaczcie premierę! Czy ta nowość podbije rynek muzyczny? Piosenka dedykowana jest dla wszystkich kobiet o imieniu Żaneta. Piosenka opowiada o boskiej Żanecie https://disco-polo.info/uploads/news/piosenka-dedykowana-jest-dla-wszystkich-kobiet-o-imieniu-zanetajpg.jpg Disco-Polo.info

Boska Żaneta nowym HITEM disco polo?! Zobaczcie premierę! Czy ta nowość podbije rynek muzyczny?


Data Publikacji: 18 Sierpień 2022  13:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Piosenka dedykowana jest dla wszystkich kobiet o imieniu Żaneta. Piosenka opowiada o boskiej Żanecie

Boska Żaneta nowym HITEM disco polo?! Zobaczcie premierę! Czy ta nowość podbije rynek muzyczny?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Hymn Roztańczonego PGE Narodowego „Ten świat należy do nas” z udziałem największych gwiazd disco polo
  2. Magda Narożna na Roztańczonym PGE Narodowym 2025! Jej look jest mocny, drapieżny!
  3. Oficjalnie! Odbędzie się kolejna edycja Roztańczony PGE Narodowy 2026!
Reklama

Craze Mike to wokalista, producent muzyczny, aktor oraz twórca hitów takich jak: „Wasze zdrowie”, „Pijemy ostro” i „Lej lej lej”. Odtworzenia jego utworów w serwisach internetowych liczone są w milionach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Nika z premierą „Co teraz będzie”. Nowa piosenka w rytmie disco polo

Artysta zdobył serca słuchaczy tworząc taneczne utwory z humorystycznymi tekstami. W 2022 r. planowana jest premiera debiutanckiej płyty „Twój Stary”, która będzie mieszanką wielu gatunków muzycznych od disco polo, Euro Dance po rap i house.

Najnowszy singiel Crazy Mike „Boska Żaneta” to kolejna taneczno-humorystyczna propozycja. Piosenka dedykowana jest dla wszystkich kobiet o imieniu Żaneta. Piosenka opowiada o boskiej Żanecie, która lubi imprezować, ale w życiu jest twarda i zawsze daje radę.

Reklama

Boska dziewczyna przyciąga jak magnes wszystkich mężczyzn, którzy walczą o jej względy, ale wciąż dla nich pozostaje niedostępna. Artysta wychwala zalety kobiety, podkreślając, że ta „otwiera zębami swój browar” i jest królową na parkiecie

Gościnnie w utworze udzielił się znany na scenie disco wykonawca 'Borys LBD. Twórca hitów takich jak „Jessica” czy „Andżela”.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Roztańczona Wielkopolska 2025

 

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 18 Sierpień 2022  13:50
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim „96” z 20 milionami wyświetleń! On jest numerem jeden w Polsce?!
  2. „Czekając na imprezę” nowy dokument Polo TV!
  3. Zenon Martyniuk ma sobowtóra w Polsacie Krystian Ochman w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  4. DiDżej Mietek i Big Boss zaskoczyli podczas castingu Must Be The Music
  5. Ile lat ma Skolim?
  6. Nowa piosenka Joker i Dance 2 Disco „Jedna na milion” już dostępna dla słuchaczy
  7. Ile lat ma Marek Gwiazdowski zespół Mig?
  8. Premiera Justyna Lubas prezentuje nową piosenkę „Korale” w folkowym klimacie
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły