Reklama
Polecamy


Reklama

Sam Radek Liszewski oficjalnie komentuje występ w KSW! Fani zaskoczeni reakcją | VIDEO

2018-02-06T22:55:00+01:00 Sam Radek Liszewski oficjalnie komentuje występ w KSW! Fani zaskoczeni reakcją | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/wlasciciele-ksw-ostro-komentuja-wypowiedz-radka-liszewskiego-1517866814.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Oficjalne stanowisko na temat walki w federacji KSW zajął sam zainteresowany lider grupy Weekend

Reklama

Od pierwszych plotek na temat uczestnictwa Radka Liszewskiego w KSW minęło kilka dni. Na łamach Disco-Polo.info informacja również się pojawiła. Zaraz po opublikowaniu tej wiadomości wszystkie serwisy rozpisywały się na temat walki Radka. Sam zainteresowany milczał, aż do dziś.

Lider formacji Weekend dość stanowczo, ale z uśmiechem zdementował plotkę. Radka Liszewskiego nie zobaczymy w ringu. Jedyny ring, który w jego otoczeniu się pojawi to ten wokół niego podczas nowych produkcji. Radek prosi o "luz" i prosi o brak pytań o całą sytuację.

Niestety część fanów z pewnością jest rozczarowana, że swojego ulubieńca nie zobaczą na gali KSW, ale z pewnością Liszewski zrekompensuje to dobrymi produkcjami, które pojawią się już niedługo

Włącz dźwięk.

Weekend - Kocham jej oczy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  3. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.