Reklama
Polecamy


Reklama

Ruszyła lawina spekulacji! Czy to koniec rozśpiewanej Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi) ?

2020-04-27T21:02:00+02:00 Ruszyła lawina spekulacji! Czy to koniec rozśpiewanej Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi) ? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/uwielbiana-magda-narozna-piekni-i-mlodzi-zmieni-prace-wielka-niespodzianka-w-swiecie-disco-polo-1587841153.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: https://www.instagram.com/madzia_pim
Reklama


Życie gwiazd

Uwielbiana Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zmieni pracę?! Wielka niespodzianka w świecie disco polo

Reklama

Cały czas boimy się, że artyści disco polo dojdą do wniosku, że w związku z pandemią warto poszukać innego zawodu. Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się niepokojące wieści, ale wszystko na razie okazuje się nieprawdą.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

 

Warto zatem rozwiać kolejną wątpliwość dotyczącą Magdy Narożnej i jej zdjęcia, które jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu. Artystka pokazała się w wyjątkowej wersji.

Odłożyła mikrofon i swoje wokalne zapędy dla perkusyjnych pałeczek! Wokalistka siadła za perkusją i pełna pasji i ekspresji pozowała do zdjęcia. Ruszyła lawina spekulacji! Czy to koniec rozśpiewanej Magdy? Czy bębny zastąpią jej mikrofon? Nic z tych rzeczy! To tylko zdjęcie z planu zdjęciowego do nowego programu telewizyjnego pod nazwą Disco Band Weselny Show!

Mimo wszystko dość łatwo było uwierzyć w nową pasję piosenkarki, ponieważ jej charyzma sceniczna jest odpowiednia dla rasowego perkusisty.

A może to jest dobry moment by na koncertach Pięknych i Młodych pojawiła się perkusja? Co o tym myślicie?

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.