Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-16T11:22:00+02:00 Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/nowosc-od-znanego-gwiazdora-wyjatkowy-utwor-ktory-moze-zmienic-oblicze-disco-polo-1599857134.jpg
Reklama

Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Redakcja , 16 Wrzesień 2020  11:22
Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Wokalista nie żałował słuchaczom jakości w tym numerze. Chociaż treść wybrzmiewa po angielsku, to jest bardzo łatwa do przyswojenia i powtórzenia

Reklama

Szukanie pomysłu na hit disco polo, to zadanie, które spędza sen z powiek artystom, którzy na swoim koncie jeszcze wielkiego przeboju nie mają. Ciągłe kombinowanie i udostępnianie coraz bardziej dopieszczonych produkcji, to doskonała pożywka dla fanów.

Zobacz również: Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Dzięki temu mogą liczyć na mnogość w wydawaniu kolejnych hitów przez swoich muzycznych ulubieńców. Na swoim koncie wiele wspaniałych hitów ma Mario Bischin, ale mimo tego artysta ciągle bombarduje rynek nowymi oraz ciekawymi i bardzo atrakcyjnymi propozycjami. Kolejnym krokiem w barwnej karierze Mario, jest najnowsza propozycja pt. „Honey Bunny”.

Wokalista nie żałował słuchaczom jakości w tym numerze. Chociaż treść wybrzmiewa po angielsku, to jest bardzo łatwa do przyswojenia i powtórzenia już po pierwszym odsłuchaniu - przynajmniej w refrenie. Kolorowy teledysk, świetnie podkreśla wesołą strukturę całego projektu. Muzyka również jest świetna.

Skoczny rytm doskonale sprawdzi się na każdym parkiecie w kraju. Zwolennikom dobrego disco nie pozostaje nic innego, jak tylko odsłuchać ambitną propozycję od utalentowanego twórcy.

Zobacz również: Wyjątkowy prezent w rękach Marcina Millera! Czy gwiazdor disco polo zdecyduje się go otworzyć?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  2. Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!
  3. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  4. Wokalista disco polo zabawił się refrenem! Efekt nowej produkcji jest piorunujący!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej