Reklama
Polecamy


Reklama

Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

2020-09-16T11:22:00+02:00 Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nowosc-od-znanego-gwiazdora-wyjatkowy-utwor-ktory-moze-zmienic-oblicze-disco-polo-1599857134.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokalista nie żałował słuchaczom jakości w tym numerze. Chociaż treść wybrzmiewa po angielsku, to jest bardzo łatwa do przyswojenia i powtórzenia

Reklama

Szukanie pomysłu na hit disco polo, to zadanie, które spędza sen z powiek artystom, którzy na swoim koncie jeszcze wielkiego przeboju nie mają. Ciągłe kombinowanie i udostępnianie coraz bardziej dopieszczonych produkcji, to doskonała pożywka dla fanów.

Zobacz również: Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!

Dzięki temu mogą liczyć na mnogość w wydawaniu kolejnych hitów przez swoich muzycznych ulubieńców. Na swoim koncie wiele wspaniałych hitów ma Mario Bischin, ale mimo tego artysta ciągle bombarduje rynek nowymi oraz ciekawymi i bardzo atrakcyjnymi propozycjami. Kolejnym krokiem w barwnej karierze Mario, jest najnowsza propozycja pt. „Honey Bunny”.

Wokalista nie żałował słuchaczom jakości w tym numerze. Chociaż treść wybrzmiewa po angielsku, to jest bardzo łatwa do przyswojenia i powtórzenia już po pierwszym odsłuchaniu - przynajmniej w refrenie. Kolorowy teledysk, świetnie podkreśla wesołą strukturę całego projektu. Muzyka również jest świetna.

Skoczny rytm doskonale sprawdzi się na każdym parkiecie w kraju. Zwolennikom dobrego disco nie pozostaje nic innego, jak tylko odsłuchać ambitną propozycję od utalentowanego twórcy.

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.