Reklama


Reklama

Nadciąga mega wydarzenia – Najszybszy Koncert Świata 2017 | Video

2017-04-27T16:02:48+02:00 Nadciąga mega wydarzenia – Najszybszy Koncert Świata 2017 | Video https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Najszybszy-koncert-świata-VOX-FM.png

ReklamaReklama


Ogólna

Tym co się nie orientują przypominamy, iż  Radio VOX FM to ponadregionalna rozgłośnia radiowa nadająca w wielu miastach Polski. Prezentuje szeroko rozumianą muzykę taneczną – głównie przeboje lat 80. i 90., w tym gatunki: disco, euro disco, Italo ...

Reklama

Tym co się nie orientują przypominamy, iż  Radio VOX FM to ponadregionalna rozgłośnia radiowa nadająca w wielu miastach Polski. Prezentuje szeroko rozumianą muzykę taneczną – głównie przeboje lat 80. i 90., w tym gatunki: disco, euro disco, Italo disco, euro dance oraz disco polo..

 

Obecnie po raz kolejny – już trzeci – wspomniane radio rozpoczyna plenerowe występy pod hasłem „Najszybszy koncert świata”. W ubiegłych edycjach udział wzięli w nich m.in. Mig, Piękni i Młodzi, Jorgus, Power Play, Mario Bischin i Czadoman .

 

Albo grubo… Albo wcale!  Zbliża się największe wydarzenie muzyczne tej wiosny!!!  W tym roku Najszybszy Koncert Świata będzie na totalnym wypasie!  – zapewnia radio VOX FM pytając:

Jesteście gotowi..?

 

 

– 5 maja – Olsztyn

– 12 maja – Poznań

– 19 maja – Wrocław

– 26 maja – Sopot

– 2 czerwca – Radom

– 9 czerwca – Łódź

– 16 czerwca – Kraków

– 23 czerwca – Katowice

– 30 czerwca – Warszawa

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  2. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  3. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.