2023-06-12T07:30:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2023: Największe gwiazdy i niesamowite show! Kto wystąpi?! Roztańczony PGE Narodowy 2023 - gorące show, doskonała muzyka i największe gwiazdy na PGE Narodowym. Przygotuj się na niezapomniane emocje i taneczne hity! https://disco-polo.info/uploads/news/roztanczony-pgr-narodowy-2023-najwieksze-gwiazdy-i-niesamowite-show-kto-wystapijpg.jpg Disco-Polo.info

Roztańczony PGE Narodowy 2023: Największe gwiazdy i niesamowite show! Kto wystąpi?!


Roztańczony PGE Narodowy 2023 - gorące show, doskonała muzyka i największe gwiazdy na PGE Narodowym. Przygotuj się na niezapomniane emocje i taneczne hity!

Autor: Adam Begier, 12 Czerwiec 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Roztańczony PGE Narodowy 2023: Największe gwiazdy i niesamowite show! Kto wystąpi?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!
 2. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
 3. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?

  Roztańczony PGE Narodowy 2023: Największe wydarzenie muzyczne już we wrześniu

  Impreza muzyczna, która przyciąga tłumy fanów muzyki tanecznej i nie tylko, powraca w tym roku jeszcze bardziej rozbudowana i pełna pozytywnej energii. Roztańczony PGE Narodowy 2023, organizowany pod patronatem medialnym portalu disco-polo.info, odbędzie się 30 września na PGE Narodowym w Warszawie. To wydarzenie, na które czekają zarówno miłośnicy disco-polo, jak i entuzjaści innych gatunków muzycznych.

  Niezapomniane show, emocje i doskonale znani artyści

  Organizatorzy imprezy zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza od poprzedniej, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko pod każdym względem. Już teraz zdradzają pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią na Roztańczonym PGE Narodowym 2023. Na scenie zobaczymy wiele gwiazd, które już wcześniej zachwyciły publiczność swoimi przebojami.

  "Edycja w 2022 roku otworzyła nowy rozdział i rozpoczęła ewolucję naszego wydarzenia, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko... pod każdym względem. Jednak w 2023 czeka nas jeszcze więcej emocji, blasku i zabawy na największym obiekcie w Polsce" – zapewniają organizatorzy.

  Występy gwiazd gwarantujących niezapomnianą atmosferę - Roztańczony PGE Narodowy 2023

  Na Roztańczonym PGE Narodowym 2023 pojawią się zarówno utalentowani artyści z polskiej sceny, jak i popularne zespoły zagraniczne. Sobotni wieczór 30 września będzie pełen niezapomnianych występów i gorących hitów, które porwą do tańca wszystkich obecnych.

  Wśród zapowiedzianych artystów znajdują się m.in. Akcent, znany z wielu przebojów i energetycznych show scenicznych. Publiczność będzie mogła również zatańczyć do rytmów Discoboys, Defis, Playboys, Piękni i Młodzi, Boys, Top Girls, Skolim, Zusje, Viki Gabor, Majki Jeżowskiej, Łobuzów, Miłego Pana, Kacpra Blonsky'ego, Cleo oraz Blanki.

  Warto podkreślić, że lista wykonawców jest ciągle uzupełniana, a organizatorzy obiecują kolejne niespodzianki. Bez wątpienia każdy fan muzyki tanecznej znajdzie coś dla siebie na tej niepowtarzalnej imprezie.

  Portal disco-polo.info patronem medialnym

  Jako portal disco-polo.info, mamy zaszczyt być patronem medialnym Roztańczonego PGE Narodowego 2023. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i przekazywać naszym czytelnikom najświeższe informacje na temat imprezy oraz artystów, którzy na niej wystąpią.

  Wszystkich miłośników muzyki tanecznej i roztańczonych rytmów serdecznie zapraszamy na Roztańczony PGE Narodowy 2023. To niezwykłe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci i zapewni wiele niezapomnianych emocji.

  KUP BILET! 

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  2. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  3. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  4. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
  5. Festiwal Disco Ostróda 2024! Podział na dni - kto wystąpi w piątek i w sobotę
  6. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
  7. Nowość: Marcin Miller z Boys w hicie "Hej sokoły"! Ten znają pokolenia! Jak brzmi w wersji Eurodance?!
  8. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie