2019-10-01T13:00:00+02:00 Roztańczony PGE Narodowy 2020! Pierwsze szczegóły wielkiej imprezy! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/roztanczony-pge-narodowy-2020-pierwsze-szczegoly-wielkiej-imprezy-1569581710.png

Roztańczony PGE Narodowy 2020! Pierwsze szczegóły wielkiej imprezy!

Redakcja , 01 Październik 2019  13:00
Roztańczony PGE Narodowy 2020! Pierwsze szczegóły wielkiej imprezy!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Kto z was już nie może się doczekać tak, jak my?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Znany szczegóły przyszłorocznej edycji jednej z największych imprez muzycznych w Polsce! Jedno z większych wydarzeń muzycznych dopiero co dobiegło końca, a fani i organizatorzy już żyją przyszłoroczną edycją.

Zobacz również: Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!

Mowa oczywiście o imprezie, która odbyła się 21 września na Stadionie Narodowym pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy. Emocje sięgnęły zenitu. Fani nie zdążyli jeszcze dobrze ochłonąć po takiej petardzie muzycznej w jednym miejscu, a organizatorzy zdradzili szczegóły dotyczące przyszłego roku:

- Znamy szczegóły dotyczące przyszłorocznej edycji Roztańczony PGE Narodowy! Największa dyskoteka w Polsce odbędzie się 26 września 2020. Wśród występujących pojawią się Akcent, Thomas Anders & Modern Talking Band, Boys oraz inni. Nie zwlekaj i kup swój bilet już dziś!

Trzeba stwierdzić, że tak szybkie informacje odnośnie imprezy Roztańczony PGE Narodowy 2020 r. zaskoczyły wszystkich. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji i zakup biletu.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

Kto z was już nie może się doczekać tak, jak my?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowa wokalistka disco polo pokazała swoje ciało po ciąży! Uwagę zwraca jej cudowny brzuch!
  2. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!
  3. Płatna randka w disco polo?! Znane artystki disco polo znalazły sposób na zarobienie pieniędzy!
  4. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  5. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  6. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  7. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami