2021-06-20T07:30:00+02:00 Rozejm dla dobra dziecka? Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zdradza kulisy relacji z byłym mężem! https://disco-polo.info/uploads/news/rozejm-dla-dobra-dziecka-magdalena-narozna-piekni-i-mlodzi-zdradza-kulisy-relacji-z-bylym-mezemjpg.jpg

Rozejm dla dobra dziecka? Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zdradza kulisy relacji z byłym mężem!

Redakcja , 20 Czerwiec 2021  07:30
Rozejm dla dobra dziecka? Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zdradza kulisy relacji z byłym mężem!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Kontakty Magdy Narożnej i Dawida Narożnego nieco się ociepliły!?Wokalistka bardzo dba o to, by relacje z byłym mężem pozostały poprawne

Reklama

Wokalistka Pięknych i Młodych bardzo dba o to, by jej relacje z byłym mężem pozostały poprawne!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

MAGDA NAROŻNA ZDRADZA KULISY RELACJI Z BYŁYM MĘŻEM - DAWIDEM NAROŻNYM

To był jeden z najbardziej burzliwych rozwodów w disco polo! Magda i Dawid Narożni rozstali się na początku 2020 roku. Rozłąka popularnych artystów disco polo nie przebiegła jednak w zgodzie. Miłosnymi perypetiami członków zespołu Piękni i Młodzi żyła wówczas cała Polska! I chociaż między byłymi małżonkami bywało naprawdę ostro, to jednak ich relacje nieco się ociepliły!

WSZYSTKO DLA DOBRA CÓRKI

Wokalistka disco polo ma nowego partnera, przy którym czuje się naprawdę szczęśliwa. Również Dawid ułożył sobie już życie. Artysta pod koniec 2020 roku po raz drugi został ojcem! I chociaż ich drogi definitywnie się rozeszły, to jest jednak osoba, która już zawsze będzie przypominała im o wspólnej przeszłości. To oczywiście ich córka Gabrysia!

Reklama

Fani popularnych artystów jeszcze niedawno byli świadkami utarczek słownych, których nie szczędzili sobie byli małżonkowie. W takich sytuacjach przy rozstaniu rodziców z reguły najbardziej cierpi dziecko, które jednakowo kocha rodziców i nie chce by Ci toczyli między sobą kłótnie.

MAGDA NAROŻNA 'TO JEST DLA MNIE ROZDZIAŁ ZAMKNIĘTY'

Magda Narożna w tygodniku “Na żywo” zdradziła kulisy relacji z byłym mężem. Okazuje się, że ich kontakty nieco się ociepliły! Wokalistka bardzo dba o to, by jej relacje z byłym mężem pozostały poprawne. Artystka stara się zatem unikać wypowiedzi na jego temat. Robi to dla dobra córki, która przecież musi mieć oboje rodziców.

“To jest dla mnie rozdział zamknięty. Ja skupiam się na swoim życiu, a nie na tym co gdzieś boli. Nie chcę poruszać tego tematu” - wyznała niedawno artystka.

Reklama

Wygląda więc na to, że rozstanie można jednak przejść pokojowo.

Zobacz również: Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!

Źródło - Na żywo 

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Piękni i Młodzi - To nasze Święta
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmiany w życiu Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo kupił nieruchomość. Tu zamieszka z narzeczoną?!
  2. Ukryty talent gwiazdora disco polo! Popularny artysta dostał propozycję zagrania w filmie! Czy ją przyjął?!
  3. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  4. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  5. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  6. Gwiazda disco polo wygląda obłędnie 'Wow, aż trudno poznać'. Paula Karpowicz – Top Girls postawiła na zmiany w wyglądzie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami