Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-08-07T19:34:00+02:00 Rozczulające zdjęcia Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi) z córką! Widać prawdziwą ojcowską miłość! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/rozczulajace-zdjecia-dawida-naroznego-piekni-i-mlodzi-z-corka-widac-prawdziwa-ojcowska-milosc-1565198481.jpg
Reklama

Rozczulające zdjęcia Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi) z córką! Widać prawdziwą ojcowską miłość!

Redakcja , 07 Sierpień 2019  19:34
Rozczulające zdjęcia Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi) z córką! Widać prawdziwą ojcowską miłość!
Źródło zdjęć: Instagram - Dawid Narożny

Wokalista disco polo zaskoczył fanów swoim genialnym zdjęciem z córką!

Reklama

Dawid Narożny założyciel najpopularniejszego zespołu disco polo w Polsce, oraz jeden z najprzystojniejszych wokalistów muzyki tanecznej w ostatnim czasie stał się bardziej aktywny w mediach społecznościowych. 

Zobacz również: Co skrywa wokalistka disco polo?! Gwiazda w ostatnich tygodniach pracowała nad wyjątkową mapą!

Wielu fanów nie kryło zadowolenia, a też wielkiej radości z tego, że możemy się dowiedzieć co słychać u Dawida. W wolnych chwilach między koncertami Narożny stara się aktywnie spędzać czas. Od czasu do czasu jakiś wyjazd na pizzę, czy do restauracji. 

Jak doskonale wiecie, zmiany życiowe spowodowały, że co tydzień opiekuje się swoją córką Gabrysią, z którą ma niezwykły kontakt co pokazały ostatnie zdjęcia.

Wokalistka disco polo spędził z Gabrysia bardzo aktywnie czas. Nie zabrakło również wspólnych filmików mediach społecznościowych, czy zdjęć.

Jedna fotka szczególnie przypadła do gustu fanom muzyki disco polo i nie tylko. Na zdjęciu widzimy Dawida z córką w rodzicielskim pocałunku. 

Jak widać, więź między wokalistą disco polo i Gabrysią jest naprawdę dużo. Z pewnością cieszy fakty, że rozstanie rodziców Gabrysi nie wpłynęła na nią.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo źle się ubierał?! Jego szafa przeszła prawdziwą rewolucję! Pomogła mu w tym specjalistka!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!
  2. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  3. Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce gwiazdora disco polo! Artysta nie kryje wielkiego szczęścia!
  4. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej