2023-08-12T18:20:00+02:00 Roxaok nie kryje wzruszenia! Zobaczcie co stało się podczas koncertu! Roxaok - młoda wokalistka disco polo, która podbija serca słuchaczy. Zobacz, co wydarzyło się podczas niezapomnianego koncertu w Łopusznie. Energia i emocje na scenie! https://disco-polo.info/uploads/news/roxaok-nie-kryje-wzruszenia-zobaczcie-co-stalo-sie-podczas-koncertujpg.jpg Disco-Polo.info

Roxaok nie kryje wzruszenia! Zobaczcie co stało się podczas koncertu!


Roxaok - młoda wokalistka disco polo, która podbija serca słuchaczy. Zobacz, co wydarzyło się podczas niezapomnianego koncertu w Łopusznie. Energia i emocje na scenie!

Autor: Adam Begier, 12 Sierpień 2023  18:20
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Roxaok nie kryje wzruszenia! Zobaczcie co stało się podczas koncertu!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
 2. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
 3. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!

  Wokalistka disco polo, Roxaok, stała się prawdziwym objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Jej talent, urok osobisty oraz niepowtarzalny styl podbijały serca słuchaczy od momentu, gdy postanowiła rozpocząć solową karierę. Już od niespełna roku jej piosenki biją rekordy popularności, a koncerty gromadzą tłumy fanów spragnionych dobrej zabawy i energetycznej muzyki.

  Od tancerki do wokalistki

  Zanim Roxaok zaistniała jako solowa artystka, współpracowała jako tancerka z zespołem Extazy, który również cieszył się dużą popularnością wśród miłośników muzyki disco polo. Jednak pragnienie spełnienia się w roli wokalistki było silniejsze, dlatego postanowiła podjąć odważny krok i spróbować swoich sił jako liderka swojego projektu muzycznego.

  Euforia podczas koncertu w Łopusznie

  Ostatni koncert Roxaok odbył się w urokliwej miejscowości Łopuszno. Atmosfera na wydarzeniu była niezwykle gorąca, a publiczność gotowa była dać upust swojej radości i entuzjazmowi. Wraz z pierwszymi dźwiękami utworów, tłum zgromadzonych fanów rozpoczął tańczyć i śpiewać razem z wokalistką.

  Po zaprezentowaniu ostatniej piosenki, widownia nie kryła swojego zachwytu i nie chciała pozwolić Roxaok opuścić sceny. Skandowano jej imię i domagano się bisu. Wokalistka była widocznie wzruszona takim przyjęciem i nie mogła odmówić swoim oddanym fanom. Z wdzięcznością za ogromne wsparcie postanowiła wyjść na scenę ponownie. Jednak to, co działo się dalej, było absolutnie niezwykłe. Roxaok, uśmiechnięta i pełna energii, poprosiła publiczność, aby wzięła udział w wspólnym śpiewaniu. Przy akompaniamencie zgromadzonych fanów, artystka wykonała swój największy hit, który wszyscy znali na pamięć. Był to chwytający za serce moment, w którym muzyczne połączenie pomiędzy Roxaok a jej publicznością osiągnęło szczytową wartość.

  Nagranie tego wyjątkowego momentu w sieci

  Na szczęście dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w koncercie, cały ten emocjonujący moment został uwieczniony na nagraniu video, które szybko pojawiło się w internecie. Dzięki temu fani mogli podzielić się swoimi wrażeniami i ponownie przeżyć ten niezapomniany koncert.


  ROXAOK - Jes Jes Gut Gut (Prod.Matson)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
  2. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  3. Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!
  4. Maluba i znany producent Detmi połączyli siły! Nowa piosenka lada moment pojawi się w sieci. Czym zaskoczą gwiazdy?!
  5. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  6. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  7. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO
  8. Ten weselny utwór "Marysiu buzi daj" zna cała Polska! Posłuchaj na żywo w wykonaniu Demeters!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie