Reklama


Reklama

Romantyczne fotografie Dawida Narożnego i jego partnerki podbijają internet.

2020-06-12T22:31:00+02:00 Romantyczne fotografie Dawida Narożnego i jego partnerki podbijają internet. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/romantyczna-fotografia-dawida-naroznego-i-jego-partnerki-podbija-internet-wpis-wzrusza-kazdego-twardziela-1591646290.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Te treści, to dowód na ogromne uduchowienie piosenkarza i wielkie przywiązanie do Joanny

Reklama

Romantyczne i czułe słowa, to podstawowe zjawisko w całym świecie disco polo. W utworach często pojawiają się wyjątkowo ckliwe treści, ale gwiazdy prywatnie również potrafią wylać z siebie uczuciowe wyznanie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że najbardziej miłosne teksty wywodzą się właśnie ze świata polskiej muzyki tanecznej. Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi, nie szczędzi słodkich słów swoje obecnej partnerce, Joasi. Wiele ciepłych, publicznych zwierzeń, już niejednokrotnie widzieliśmy na profilu Dawida.

Jego partnerka obsypywana jest nie tylko upominkami, ale również wielką miłością i szacunkiem. Tym razem „Piękny Dawid” znów popisał się liryczną przemową na swoim profilu. Gwiazdor wrzucił zdjęcie ze swoją ukochaną, trzymając w dłoni ogromny bukiet róż. Sama fotografia jest bardzo urocza, ale najprawdziwsze uczucie pojawia się dopiero w opisie:

„Miętowe pocałunki witają świt pogodny, Budzimy się do życia... Siebie głodni, siebie głodni ;*** „ Ta treść, to dowód na ogromne uduchowienie piosenkarza i wielkie przywiązanie do Joanny. Związek tych dwoje rozwija się naprawdę znakomicie.

Życzymy, by ta tendencja utrzymała się jak najdłużej.

Zobacz również: Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  2. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!
  3. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.