Reklama
Polecamy


Reklama

Romantyczna propozycja od przystojnego artysty disco polo! To strzał w dziesiątkę?!

2019-10-11T18:00:00+02:00 Romantyczna propozycja od przystojnego artysty disco polo! To strzał w dziesiątkę?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/romantyczna-propozycja-od-przystojnego-artysty-disco-polo-to-strzal-w-dziesiatke-1570743375.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Świat disco polo stoi otworem! Nowa produkcja od Bedi’ego!

Reklama

Branża disco polo jest zdecydowanie jedną z bardziej pożądanych w szczególności z punktu widzenia młodych wykonawców. W tym świecie nie brakuje artystów, którzy wprowadzają świeżość.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!

Do tej grupy bez wątpienia zalicza się nowy wokalista, który postanowił spróbować swoich sił w tej branży. Mowa oczywiście o Dawidzie Bedeckim.

Artysta disco polo jest jednym z młodszych wykonawców i wcale nie chodzi o doświadczenie, a wiek. W branży disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Bedi. Na koncie ma już kilka numerów, które są przyjemne dla ucha. 

Są to piosenki, które zostały zatytułowane „Jak zrozumieć Cię mam” , a także „To co chciałbym Ci dać”. Jego najnowsza propozycja muzyczna zapowiada się bardzo obiecująco.

Kawałek został zatytułowany „Milion gwiazd”. Trzeba stwierdzić, że aranżacja została wykonana na najwyższym poziomie, a barwny i pomysłowy teledysk jest idealnym dopełnieniem.

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

Czyżby Bedi miał zostać nowym idolem nastolatek?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.