2021-03-31T16:24:00+02:00 Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić! https://disco-polo.info/uploads/news/romantyczna-nowosc-disco-polo-skrada-serca-fanow-tego-numeru-nie-mozna-przegapicjpg.jpg

Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

Redakcja , 31 Marzec 2021  16:24

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Romantyczna ballada disco polo opowiadająca o miłości aż po grób podbije rynek muzyczny?

Reklama

Twórcy disco polo nie próżnują i przygotowują muzyczne doznania dla słuchaczy na nadchodzący, letni sezon. Fani z niecierpliwością wyczekują materiałów, by przyporządkować je do playlisty na każdą okazję. Najnowszy kawałek od lubianego zespołu disco polo z pewnością trafi do zestawienia zakochanych.

Zobacz również: Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021

Romantyczna produkcja podbija sieć i na pewno stanie się hitem tegorocznych wesel. Zespół Kontrast powstał w 2019r. z inicjatywy małżeństwa muzyków Magdy i Alberta Szułczyńskich. Tworzy go grupa czterech pozytywnie zakręconych ludzi: Magda (wokal, saksofon, klarnet), Albert (wokal, instrumenty klawiszowe, puzon), Mariusz (wokal, gitara, akordeon, trąbka) i Piotr (perkusja). Wszystkich łączy wspólna pasja, którą jest muzyka.

Zespół pochodzi z Sochaczewa, położonego w centralnym Mazowszu. W 2020r. zespół zasilił grono półfinalistów programu Disco Band Weselny Show emitowanego jesienią 2020r. na antenie Polo TV. Po udziale w programie grupa postanowiła spróbować swoich sił w branży disco polo i stworzyła pierwszy autorski utwór pt. "Nasz wyjątkowy dzień" dedykowany wszystkim przyszłym młodym parom jako propozycja ich pierwszego weselnego tańca.

"Nasz wyjątkowy dzień", to romantyczna ballada opowiadająca o miłości aż po grób - nierozłącznej i takiej, której nigdy nic nie przezwycięży. Sam teledysk przedstawia małżeństwo wspominające przy kominku swój tytułowy wyjątkowy dzień - niedługo po ślubie oraz po wielu latach wspólnego życia. Niebawem Kontrast zamierza wydać kolejne utwory, tym razem bardziej skoczne i taneczne, przy których będzie każdy parkiet będzie pękał w szwach. Posłuchajcie koniecznie tej znakomitej nowości!

Zobacz również: Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Kontrast - Nasz wyjątkowy dzień
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  2. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  3. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  4. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  5. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  6. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami