Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-31T16:24:00+02:00 Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić! https://disco-polo.info/uploads/news/romantyczna-nowosc-disco-polo-skrada-serca-fanow-tego-numeru-nie-mozna-przegapicjpg.jpg

Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!

Redakcja , 31 Marzec 2021  16:24
Reklama
Romantyczna nowość disco polo skrada serca fanów. Tego numeru nie można przegapić!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Romantyczna ballada disco polo opowiadająca o miłości aż po grób podbije rynek muzyczny?

Reklama

Twórcy disco polo nie próżnują i przygotowują muzyczne doznania dla słuchaczy na nadchodzący, letni sezon. Fani z niecierpliwością wyczekują materiałów, by przyporządkować je do playlisty na każdą okazję. Najnowszy kawałek od lubianego zespołu disco polo z pewnością trafi do zestawienia zakochanych.

Zobacz również: Sławomir przeszedł do historii! Hit „Miłość w Zakopanem” zarobił przynajmniej 800 tysięcy złotych?!

Romantyczna produkcja podbija sieć i na pewno stanie się hitem tegorocznych wesel. Zespół Kontrast powstał w 2019r. z inicjatywy małżeństwa muzyków Magdy i Alberta Szułczyńskich. Tworzy go grupa czterech pozytywnie zakręconych ludzi: Magda (wokal, saksofon, klarnet), Albert (wokal, instrumenty klawiszowe, puzon), Mariusz (wokal, gitara, akordeon, trąbka) i Piotr (perkusja). Wszystkich łączy wspólna pasja, którą jest muzyka.

Zespół pochodzi z Sochaczewa, położonego w centralnym Mazowszu. W 2020r. zespół zasilił grono półfinalistów programu Disco Band Weselny Show emitowanego jesienią 2020r. na antenie Polo TV. Po udziale w programie grupa postanowiła spróbować swoich sił w branży disco polo i stworzyła pierwszy autorski utwór pt. "Nasz wyjątkowy dzień" dedykowany wszystkim przyszłym młodym parom jako propozycja ich pierwszego weselnego tańca.

"Nasz wyjątkowy dzień", to romantyczna ballada opowiadająca o miłości aż po grób - nierozłącznej i takiej, której nigdy nic nie przezwycięży. Sam teledysk przedstawia małżeństwo wspominające przy kominku swój tytułowy wyjątkowy dzień - niedługo po ślubie oraz po wielu latach wspólnego życia. Niebawem Kontrast zamierza wydać kolejne utwory, tym razem bardziej skoczne i taneczne, przy których będzie każdy parkiet będzie pękał w szwach. Posłuchajcie koniecznie tej znakomitej nowości!

Zobacz również: Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!

Reklama
Zobacz teledysk: Kontrast - Nasz wyjątkowy dzień
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!
  3. Żona Sławomira w ciąży? Kajra pokazała zaokrąglony brzuszek NIESPODZINKA - fani gratulują!
  4. To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej