2023-12-25T17:10:00+01:00 Robi Polo I jego nowy hit na Sylwestra: „Dla mnie Idealna”! Premiera Poznajcie „Dla mnie Idealna” od ROBI POLO - energiczny hit na Sylwestra, fuzję Disco-Dance i Eurodance, z wokalami Roberta Wojcieszka https://disco-polo.info/uploads/news/robi-polo-i-jego-nowy-hit-na-sylwestra-dla-mnie-idealna-premierajpg.jpg Disco-Polo.info

Robi Polo I jego nowy hit na Sylwestra: „Dla mnie Idealna”! Premiera


Poznajcie „Dla mnie Idealna” od ROBI POLO - energiczny hit na Sylwestra, fuzję Disco-Dance i Eurodance, z wokalami Roberta Wojcieszka

Autor: Adam Begier, 25 Grudzień 2023  17:10
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Robi Polo I jego nowy hit na Sylwestra: „Dla mnie Idealna”! Premiera
Wybrane dla Ciebie:
 1. Woners na Stamford Bridge! Tak gwiazdor disco polo realizuje marzenia!
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa

Robi Polo, założony przez utalentowanego wokalistę i kompozytora Roberta Wojcieszka, przedstawia swoje najnowsze dzieło - utwór „Dla mnie Idealna”. Ta piosenka, będąca mieszanką energicznej muzyki Eurodance i klasycznego Disco-Dance, to idealny wybór na zbliżające się wydarzenia sylwestrowe.

Wojcieszek, znany ze swojej pasji do muzyki i zdolności do tworzenia chwytliwych melodii, tym razem stworzył coś wyjątkowego. „Dla mnie Idealna” to piosenka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników muzyki tanecznej, oferując im nie tylko rytmiczne dźwięki, ale i opowieść o miłości, która idealnie wpisuje się w atmosferę klubowych zabaw.

Za jakość brzmienia utworu odpowiada Mateusz Podemski z MP Music Studio, który przyczynił się do realizacji wokali oraz procesu mixowania i masteringu. Aranżacją zajął się utalentowany Adrian Grzybowski, wprowadzając w utwór unikalny i porywający charakter.

Dodatkowym elementem, który wzbogaca doświadczenie słuchacza, jest teledysk. Jego realizację podjęła się ekipa STUDIO PS Video Merc, znana ze swojej kreatywności i profesjonalizmu. Lokalizacja Radomia, wybrana do nagrania klipu, dodaje szczególnego klimatu, współgrając z dynamiką utworu.

„Dla mnie Idealna” ROBI POLO to nie tylko utwór, który z pewnością porwie do tańca wielu fanów na sylwestrowych imprezach. To także opowieść o miłości i idealnym dopasowaniu, która znajdzie odzwierciedlenie w sercach słuchaczy. To połączenie miłosnych tonów z energią muzyki klubowej sprawia, że piosenka ta ma szansę stać się niezapomnianym hitem Nowego Roku 2024.


ROBI POLO - Dla mnie Idealna

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
 2. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
 3. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
 4. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
 5. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
 6. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
 7. Festiwal Disco Ostróda 2024! Podział na dni - kto wystąpi w piątek i w sobotę
 8. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie