Reklama


Reklama

Rewelacyjna propozycja od zespołu Bayera! Posłuchajcie koniecznie!

2019-09-07T10:00:00+02:00 Rewelacyjna propozycja od zespołu Bayera! Posłuchajcie koniecznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/rewelacyjna-propozycja-od-zespolu-bayera-posluchaj-koniecznie-1567706350.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Podoba Wam się?

Reklama

W branży disco polo nie brakuje formacji, które każdego dnia triumfują. Tym razem padło na grupę Bayera. Ich najnowszą piosenką zainteresował się Discobeat.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Teraz możecie posłuchać utworu w odświeżonej wersji. Zespół Bayera w świecie disco polo słynie z licznych przebojów, które podbijają rynek muzyczny. Są to między innymi utwory zatytułowane „Wyjątkowa miłość” , „Obrączki szczerozłote” , „Ta szalona dziewczyna” czy też „Zakochany chłopak” i oczywiście „Usta twe” , „Bez Ciebie nie mogę żyć”.

Nie można również pominąć kawałka pod tytułem „Popłyniemy”. To najnowszy utwór piosenki od zespołu Bayera, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

Teledysk do piosenki ma już 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Już nieraz podbił listy przebojów. Ponadto jest jednym z chętniej granych propozycji w radiowych rozgłośniach.

Ostatnio zainteresował się nią Discobeat, który dołożył się do tego, że piosenka jest jeszcze bardziej klubowa. Trzeba przyznać, że brzmi to całkiem przyzwoicie i potrafi porwać do tańca każdego.

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo pozuje w skąpej bieliźnie! W tle kominek, a na dworze mróz!

Myślicie, że taka wersja podbije klubowe parkiety? W końcu dobiega koniec imprez plenerowych i na nowo będą triumfować imprezy w klubach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  3. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.