2020-01-22T13:00:00+01:00 Red Queen w nowej produkcji! Niby jesteś ale Cię nie ma - zobaczcie VIDEO! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/red-queen-niby-jestes-ale-nie-ma-cie-zapowiedz-1579693550.jpg

Red Queen w nowej produkcji! Niby jesteś ale Cię nie ma - zobaczcie VIDEO!

Redakcja , 22 Styczeń 2020  13:00
Red Queen w nowej produkcji! Niby jesteś ale Cię nie ma - zobaczcie VIDEO!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/zespolredqueen

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Fani muzyki tanecznej pokochali ją za jej prawdziwość i autentyczność w tym, co robi

Reklama

Czerwona piękność disco polo zapowiedziała nowość, którą będzie próbować podbić rynek muzyczny. Przed Red Queen nie lada wyzwanie, ale można rzec, że dla niej nie istnieją rzeczy niemożliwe.

Zobacz również: Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!

Asia Korycka, która w świecie disco polo działa pod pseudonimem artystycznym Red Queen już niejednokrotnie pokazała, że nie jest artystką jednego hitu. Co do jej talentu wokalnego nie ma żadnych wątpliwości. Wokalista zasłynęła w branży między innymi takimi utworami, jak „Przez Ciebie mam zranione serce” , „Mówisz, że mnie kochasz” i oczywiście „Za szybko Tobie się oddałam”. 

Red Queen należy do topowych wykonawców disco polo. Fani muzyki tanecznej pokochali ją za jej prawdziwość i autentyczność w tym, co robi. Poza tym energia, jaka towarzyszy artystce na scenie, udziela się najbardziej ponurym uczestnikom jej koncertów. Nowość, którą zapowiedziała na swoim kanale w serwisie YouTube cieszy się sporym zainteresowaniem.

Już wiadomo, że kawałek będzie nosić tytuł „Niby jesteś, ale nie ma Cię”. Niech was nie zwiedzie ten tytuł, bo po przesłuchaniu zapowiedzi można dostrzec w niej ukrytą nadzieje, która umiera ostatnia.

Zobacz również: Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!

Kto już nie może się doczekać premiery?

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  2. Gorące i niezwykle ponętne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Artystka podbiła serca Polaków! 'wyglądasz przepięknie w tej sukience'
  3. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA
  4. Genialna premiera disco polo od Marcina Millera i zespołu Boys! 'Taka jak Ty' To będzie hit tego roku?!
  5. Niezwykła premiera od młodego artysty disco polo! To klasyka gatunku!
  6. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami