Reklama
Polecamy


Reklama

Red Queen podbije tym rynek disco polo ?! W sieci krąży zapowiedź nowej produkcji!

2020-03-01T10:30:00+01:00 Red Queen podbije tym rynek disco polo ?! W sieci krąży zapowiedź nowej produkcji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/przepiekna-zapowiedz-od-czerwonej-krolowej-disco-polo-1582972435.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Gorąca zapowiedź video nowej produkcji Red Queen trafiła do sieci! Ta piosenka podbije listy przebojów disco polo

Reklama

Red Queen podbije serca fanów disco polo tą propozycją? Zapowiedź, jaka trafiła ostatnio do sieci jest bardzo obiecująca. Wiadomo, że piosenka będzie nosić tytuł „Niby jesteś, ale nie ma Cię”.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

Red Queen w świecie disco polo jest jedną z bardziej obiecujących gwiazd, które wnoszą coś wartościowego do życia. Utwory formacji mają drugie dno, przez co z przyjemnością słucha się przekazu. Do tych najbardziej popularnych zalicza się między innymi piosenki, które zostały zatytułowane „Przez Ciebie mam zranione serce” , „Mówisz, że mnie kochasz” i „Ciebie wybrałam”.

Asia Korycka działająca w branży pod pseudonimem artystycznym Red Queen ma na swoim koncie również udany duet z rozchwytywanym wokalistą z zespołu After Party, Patrykiem Pegzą. Ich wspólne dzieło zostało zatytułowane „Zagubieni” i w natychmiastowych tempie podbiło największe rozgłośnie radiowe wraz z klubowymi parkietami.

Myślicie, że w przypadku singla „Niby jesteś, ale nie ma Cię” będzie podobnie i samodzielnie artystce muzyki tanecznej również uda się w tak szybkim czasie podbić stacje radiowe?

Zobacz również: Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!
  2. Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!
  3. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.