2022-10-21T09:00:00+02:00 Radek Liszewski "Weekend" mieszka w luksusie?! Gwiazdor disco polo pokazał publicznie swoje mieszka Znany gwiazdor disco polo mieszka w luksusach?! Tak wygląda dom Twórcy przeboju "Ona tańczy dla mnie" https://disco-polo.info/uploads/news/radek-liszewski-weekend-mieszka-w-luksusie-gwiazdor-disco-polo-pokazal-publicznie-swoje-mieszkanie-zdjeciajpg.jpg

Radek Liszewski "Weekend" mieszka w luksusie?! Gwiazdor disco polo pokazał publicznie swoje mieszkanie! [Zdjęcia]

Autor: Adam Begier , 21 Październik 2022  09:00
Radek Liszewski
Źródło zdjęć: fot. Disco Polo Music

Znany gwiazdor disco polo mieszka w luksusach?! Tak wygląda dom Twórcy przeboju "Ona tańczy dla mnie"Reklama

  Reklama

  Radek Liszewski od 2000 roku jest aktywny muzycznie, jednak zespół, którego jest liderem i wokalistą, istnieje od roku 1997. Zespół Weekend przez lata kariery osiągnął wiele sukcesów. Sam artysta jest człowiekiem-orkiestrą, ponieważ w swoim dorobku posiada również występy w serialach i filmach. Radek Liszewski w 2013 roku gościnnie wystąpił w paradokumentalnym serialu stacji TVN "Szpital", gdzie wcielił się w rolę przyjaciela mężczyzny, który przedawkował alkohol, zaś dwa lata później zagrał w filmie Macieja Bochniaka pt. "Disco polo", a w 2019 roku pojawił się na ekranie jako piosenkarz na weselu w filmie "Mayday".

  Zobacz również: Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"

  Wokalista w zespole Weekend pełni również rolę tekściarza. Choć jest autorem wielu utworów, to właśnie wydany w 2012 roku teledysk do piosenki "Ona tańczy dla mnie" przyniósł mu największą rozpoznawalność. Gwiazdor często publikuje na swoich social mediach różnorakie materiały, jednak nie wszyscy wiedzą jak mieszka lider zespołu. Wokalista zespołu Weekend posiada dom w swojej rodzinnej miejscowości, Sejnach, na Podlasiu. Mieszka tam wraz z żoną i synem, i właśnie tam spędza każdą wolną chwilę, chcąc odetchnąć od natłoku pracy.

  RADEK LISZEWSKI MIESZKA W ZWYCZAJNYM, NIC NIE WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ DOMU Z DZIAŁKĄ. TO CO ZASŁUGUJE NA UWAGĘ ZNAJDUJE SIĘ NA JEGO TYŁACH.

  Reklama

  Dom państwa Liszewskich z zewnątrz wygląda jak wiele innych: niski, parterowy budynek z podjazdem dla samochodów. Przy drzwiach wejściowych znajdują się figury sówek, które - jak mówi w wywiadzie dla programu TV - sam lider zespołu, wykonał je teść brata. To co zasługuje na szczególną uwagę znajduje się na tyłach domu. Za budynkiem bowiem jest ogromna działka, jeszcze niezagospodarowana, na której mieści się kojec dla psów, huśtawka, kilka drzewek. Siedząc na huśtawce, Radosław ma widok na jezioro Sejny. W programie "Czym chata bogata! - Tak mieszkają gwiazdy disco polo" emitowanym w stacji Disco Polo Music, Radosław powiedział: - "Tutaj się można wyciszyć. Tutaj naprawdę się człowiek uspokaja."

  CO SKRYWA WNĘTRZE MIESZKANIA RADKA LISZEWSKIEGO?

  Wygląd wnętrza mieszkania jest ekstrawagancki. W domu znajduje się sporo wiszących lamp, które służą za dekorację oraz gładkich błyszczących mebli. Radek nawet będąc w domowym zaciszu nie rozstaje się z muzyką. W jego mieszkaniu znajduje się także perkusja, z której gwiazdor korzysta w każdej wolnej chwili. Znalazło się także miejsce na to, aby przechowywać stroje przygotowane specjalnie na dany koncert.

  Artysta w wywiadzie przyznał, że większość marynarek wykonała jego żona, Dorota. Wnętrze mieszkania Państwa Liszewskich jest bogate, ponieważ prócz wymienionych wyżej rzeczy, w ich domu znajduje się również siłownia, z której Radosław korzysta, aby cały czas być w formie. Ponadto, aby stworzyć nowe przeboje artysta nie musi opuszczać rodzinnych stron, bowiem na poddaszu mieszkania posiada studio nagrań.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (12).PNG_11..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (11).PNG_10..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (10).PNG_9..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (9).PNG_8..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (8).PNG_7..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (7).PNG_6..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (6).PNG_5..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (5).PNG_4..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (4).PNG_3..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (3).PNG_2..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (2).PNG_1..PNG
  Plik Weekend - Radek Liszewski - Dom (1).PNG_0..PNG
  Reklama

  WEEKEND - MARUDA 2022

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  2. Najlepsze premiera disco polo w 2024 roku?! Midix z nowością pt. "Magnes"
  3. Tomek Olejnik wkracza do oktagonu FAME 20 w rytmach „Ferrari Italia" | VIDEO
  4. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  5. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  6. Nowość od zespołu Boys pt. "Zakręciłem Ciebie"! Nowa wersja na rok 2024
  7. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  8. Zaskakująca rodzinna tajemnica Sławomira ujawniona w nowym teledysku na Dominikanie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie