2025-02-06T12:37:00+01:00 Radek Liszewski świętuje 30-lecie ślubu! Nowa piosenka zespołu Weekend i teledysk nagrany w wyjątkowym mi Radek Liszewski i zespół Weekend świętują 30-lecie ślubu wyjątkową piosenką ”Zakochani wciąż jak nikt”. Teledysk nagrano na pustej plaży w Hiszpanii! https://disco-polo.info/uploads/news/radek-liszewski-swietuje-30-lecie-slubu-nowa-piosenka-zespolu-weekend-i-teledysk-nagrany-w-wyjatkowym-miejscujpg.jpg Disco-Polo.info

Radek Liszewski świętuje 30-lecie ślubu! Nowa piosenka zespołu Weekend i teledysk nagrany w wyjątkowym miejscu!


Autor: Goliat, 06 Luty 2025  12:37
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Radek Liszewski i zespół Weekend świętują 30-lecie ślubu wyjątkową piosenką ”Zakochani wciąż jak nikt”. Teledysk nagrano na pustej plaży w Hiszpanii!

Radek Liszewski świętuje 30-lecie ślubu! Nowa piosenka zespołu Weekend i teledysk nagrany w wyjątkowym miejscu!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Kasia Malżycka z nowością „Nie diamenty” – zaskakujące połączenie folku i disco polo w letniej premierze
  2. Młoda zaskakuje nowym utworem „Rodeo”! W teledysku występuje Marcin Puciek z „Love Island”
  3. Lares zaskakuje nowością „Królowa Disco”. Wokalista nawiązuje do złotych lat klasycznego disco polo
Reklama

    Muzyka disco polo nie przestaje zaskakiwać! Tym razem fani mogą spodziewać się wyjątkowej premiery, która wzbudza ogromne emocje. Nowa produkcja jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce to nie tylko kolejny hit, ale także osobista historia jego lidera.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Skolim sięga po góralski przebój „Nastolatka” i rozgrzewa tłum – nagranie z występu podbija internet

    ”Zakochani wciąż jak nikt” – romantyczna nowość zespołu Weekend

    Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend, obchodzi w tym roku 30-lecie ślubu. Artysta, który od lat króluje na scenie disco polo, postanowił uczcić tę wyjątkową okazję w niezwykły sposób – nagrywając utwór o miłości, inspirowany własnym życiem.

    Piosenka nosi tytuł Zakochani wciąż jak nikt i będzie prawdziwą gratką dla wszystkich romantyków. Co więcej, utwór pierwotnie miał ujrzeć światło dzienne 17 kwietnia, czyli dokładnie w dzień rocznicy ślubu Liszewskich. Jednak Radek postanowił przyspieszyć premierę – ze względu na walentynki, które idealnie pasują do klimatu piosenki. Oficjalna premiera klipu odbędzie się 14 lutego o godzinie 16:00.

    Reklama

    Teledysk zespołu Weekend nagrany na malowniczej plaży

    To, co wyróżnia nową produkcję, to niesamowita oprawa wizualna. Teledysk do utworu ”Zakochani wciąż jak nikt” powstał w Hiszpanii, a dokładniej na plażach Tarify. Urokliwe krajobrazy, szum fal i zachody słońca – wszystko to ma podkreślić romantyczny charakter piosenki.

    Fani, którzy mieli okazję zobaczyć zapowiedź teledysku, zwrócili uwagę na jeden szczegół – na nagraniach plaża jest całkowicie pusta! Wiele osób zastanawia się, czy Liszewski i jego ekipa celowo wynajęli tę lokalizację na czas nagrań. Sam artysta zdradził, że był to po prostu zbieg okoliczności, który dodał klipowi jeszcze więcej wyjątkowego klimatu.

    Radek Liszewski i żona Dorota razem w klipie

    Warto zaznaczyć, że w teledysku wystąpi nie tylko sam wokalista, ale również jego żona Dorota, z którą jest związany od 1995 roku. To niezwykle osobisty akcent, który sprawia, że produkcja nabiera jeszcze większego znaczenia.

    Fani już nie mogą się doczekać premiery! Czy nowa piosenka zespołu Weekend stanie się hitem? Wszystko wskazuje na to, że tak – utwór idealnie wpisuje się w klimat walentynkowych uniesień, a romantyczny klip tylko podbije emocje słuchaczy.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Talip i Pan Mareczek w NOWEJ produkcji DISCO POLO ”Jesteś muzą”! Fani „sztos „ Podbiją TYM listy przebojów?!

    Reklama

    WEEKEND - Wisienka 2k24

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Gorące ujęcia Emilii Klickiej w sieci – gwiazda teledysków przyciąga spojrzenia! Wygląda obłędnie w bikini!
    2. „Dawaj do tańca” nadchodzi! Skolim z nowością! Posłuchaj jako pierwszy!
    3. „Ze mną tańcz” to nowość od Coli i zespołu Explozja, która może namieszać latem 2025
    4. Nowa premiera zespołu Eratox zaskakuje – „Tyle było chwil” to coś więcej niż typowe disco polo
    5. Skolim rozgrzeje Kadzielnię! „Przebój Lata Radia Zet i Polsatu 2025” zapowiada wielkie emocje
    6. Zespół News świętuje swoje sukcesy – 10 lat pracy Marka Lemieszka na jednym zdjęciu
    7. Bartłomiej Sojka prezentuje „Tańczę sam”. Ta premiera może być początkiem zupełnie nowej drogi
    8. Kaszubska Influencerka prezentuje „Truskawkową Panią”. Folkowa premiera z humorem i lokalnym smakiem
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły