Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski chce być bardziej poważany w branży muzycznej.

2014-04-11T17:44:07+02:00 Radek Liszewski chce być bardziej poważany w branży muzycznej. https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/03/13953.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jak podaje Fakt.pl, Radkowi chodzi o uznanie w branży muzycznej ze strony zespołów innych gatunków muzycznych.   Wokalista i lider „Weekendu” chciałby być nie tylko doceniany przez publikę, ale również przez kolegów z branży muzy...

Reklama

Jak podaje Fakt.pl, Radkowi chodzi o uznanie w branży muzycznej ze strony zespołów innych gatunków muzycznych.

 

Wokalista i lider „Weekendu” chciałby być nie tylko doceniany przez publikę, ale również przez kolegów z branży muzycznej. Ostatnio współpracą z Radkiem Liszewskim zainteresował się Krzysztof Krawczyk. Aprobatę w kwestii pracy z muzykiem disco polo wyraził również Romuald Lipko z grupy Budka Suflera.

 

 

Najnowszy singiel Weekendu napisał przecież Marek Dutkiewicz, autor tekstów do wielu hitów. Piosenka jest typowana na wakacyjny hicior. Liszewski wyznał ostatnio, że nie przepada, kiedy o jego twórczości mówi się jako „tej gorszej”.

 

 

– Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach – wyjaśnia Radek Liszewski w rozmowie z „Rewią”. – Weekend gra za taką samą stawkę jak Maryla Rodowicz (30 tys. zł), a tysiące ludzi na koncertach znają słowa piosenek i śpiewają je ze mną – dodaje gwiazdor.

Liszewski wierzy również, że Romuald Lipko stworzy dla niego taki hit, który zdobędzie uznanie w muzycznej branży.

 

Fakt

 

Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że wreszcie wyznacznikiem statusu gwiazdy będzie popularność, a nie głosy „znawców”.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.