Reklama
Polecamy


Reklama

Pudzian Band zapewnia "Masz to jak w banku"! Nowość!

2017-09-29T18:46:00+02:00 Pudzian Band zapewnia "Masz to jak w banku"! Nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/pudzian-band-zapewnia-masz-to-jak-w-banku-nowosc-2-1506703305.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Stykky Media
Reklama


Zapowiedź

Jak to zwykle bywa w przypadku formacji Pudzian Band pojawi się sporo zwariowanych rzeczy oraz pięknych kobiet.

Reklama

"Masz to jak w banku" to nowa produkcja od Pudzian Band. Krystian i spółką są już po zdjęciach do swojej nowej propozycji. Zdjęcia do nowego klipu powstały w Rzeszowie.

Nowość jak zapewnia sam wokalista będzie całkiem miła i przyjemna. Nie zabraknie w niej energii oraz adrenaliny. Jak to zwykle bywa w przypadku formacji Pudzian Band pojawi się sporo zwariowanych rzeczy oraz pięknych kobiet.

Za realizację nowego teledysku odpowiada firma Stykky Media. Klip jest już w montażu i już niebawem będziecie mogli go oglądać na łamach naszego serwisu.

Czy Pudzian opanuje rynek disco polo? Czas pokaże.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!
  3. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.