Reklama
Polecamy


Reklama

Pudzian Band: „Wigilia to święto rodzinne”

2015-12-24T01:05:45+01:00 Pudzian Band: „Wigilia to święto rodzinne” https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/12/Krystian.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego. Dla muzyków disco polo to okres, który mogą spędzić w gronie rodzinnym i bez zgiełku, który na co dzień im towarzyszy. Krystian Pudzianowski to artysta, który ceni sobie bardzo rodzinę i najb...

Reklama

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego. Dla muzyków disco polo to okres, który mogą spędzić w gronie rodzinnym i bez zgiełku, który na co dzień im towarzyszy. Krystian Pudzianowski to artysta, który ceni sobie bardzo rodzinę i najbliższych.

 

„Wigilie zawsze spędzamy rodzinnie u rodziców w tedy jest okazja usiąść spotkać się wszyscy w komplecie przy jednym stole. Jest to dla mnie bardzo ważny dzień bo rodzina w moim życiu jest najważniejsza” – zdradza nam Krystian.

 

Krystianowi oraz całej jego rodzinie życzymy Wesołych Świąt oraz więcej tych rodzinnych chwil.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Seksowna gwiazda disco polo pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym!
  2. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!
  3. Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.