Reklama


Reklama

Przystojny wokalista disco polo dał czadu! Jego mięśnie oczarowały tysiące fanek?!

2019-08-21T13:39:00+02:00 Przystojny wokalista disco polo dał czadu! Jego mięśnie oczarowały tysiące fanek?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/przystojny-wokalista-disco-polo-dal-czadu-jego-miesnie-oczarowaly-tysiace-fanek-1566376752.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To najprzystojniejszy wokalista disco polo?

Reklama

Najpierw impreza, w potem morderczy pot satysfakcji. Uwielbiany wokalista disco polo - Bartek z grupy D-Bomb ma niekończące się pokłady energii!

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!Latem dookoła nas jest pełno pokus w postaci pustych kalorii, które mogą przyczynić się do naszej niezadowalającej sylwetki, ale i również złego samopoczucia.

Nie od dziś wiadomo, że na wygląd i samopoczucie pozytywnie wpływa wysiłek fizyczny. Dla artystów z branży muzycznej disco polo w okresie letnim jest to nie lada wyczynem, aby między koncertami i czasem dla rodziny, wygospodarować chwile dla siebie.

Aczkolwiek najlepszym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji, które się w nas kumulują jest porządny trening.

Doskonale wie o tym Bartek, który jest w świetnej formie i mimo napiętego grafiku, potrafi znaleźć czas na treningi. Niedawno wokalista disco polo oznajmił:
- Nie ma, że wczoraj była gruba impreza. Nie ma, że zmęczony po długim weekendzie. Kto dziś nie olał siłowni i ciężko zapierniczał???

Dla tych, którym się nie chce - niech Bartek będzie motywacją. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz również: Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

A wy prowadzicie aktywny tryb życia?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  2. Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!
  3. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.