2021-09-03T21:26:00+02:00 Prześliczna wokalistka disco polo przyłapana na siłowni! Gwiazda z cudownym ciałem onieśmiela! https://disco-polo.info/uploads/news/sliczna-wokalistka-disco-polo-przylapana-na-silowni-bedzie-rzezbic-cialojpg.jpg

Prześliczna wokalistka disco polo przyłapana na siłowni! Gwiazda z cudownym ciałem onieśmiela!

Redakcja , 03 Wrzesień 2021  21:26

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Prześliczna wokalistka disco polo przyłapana na siłowni! Gwiazda z cudownym ciałem onieśmiela!
Źródło zdjęć: instagram.com/paula_wozniak_enjoy_official/

Artystka disco polo umieściła w swoich mediach społecznościowych fotkę z siłowni! Gwiazda postanowiła znaleźć trochę wolnego czasu, który poświęci na treningi!

Reklama

Gwiazda disco polo w swoim zabieganym życiu postanowiła znaleźć trochę wolnego czasu, który poświęci na treningi!

Zobacz również: Nie żyje Krzysztof Kiersznowski uwielbiany aktor z popularnego teledysku disco polo Classic! Jego role znała cala Polska!

Każdy moment na realizację postanowień jest dobry. Znana wokalistka disco polo udowodniła, że nie tylko w Nowy Rok można podejmować ważne decyzje!

Reklama

Paula Woźniak to popularna wokalistka disco polo, która wraz ze swoim zespołem Enjoy odnosi prawdziwe pasmo sukcesów. Gwiazda wylansowała mnóstwo hitów, które zanotowały zawrotne sumy wyświetleń na YouTube. Kawałki takie jak: “Zaczarowała mnie”, “Wszystko tobie dam”, czy “Na ziemi raj” znają na pamięć fani w całej Polsce!

Paula Woźniak zachwyca miłośników disco polo nie tylko wielkim talentem wokalnym, lecz także ogromną urodą, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Artystka regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, które przyprawiają jej sympatyków o pozytywny zawrót głowy!

Urocza gwiazda zespołu Enjoy postanowiła zaszokować dosłownie wszystkich! Artystka disco polo umieściła w swoich mediach społecznościowych fotkę z siłowni! Paula w swoim zabieganym życiu postanowiła znaleźć trochę wolnego czasu, który poświęci na treningi! To jej nowe jesienne postanowienie!

Reklama

Paula może poszczycić się naprawdę perfekcyjną figurą, której pozazdrościć może jej wiele konkurentek. Mimo tego wokalistka uznała, że wizyta na siłowni zrobi jeszcze więcej dobrego! 

Zespół Enjoy po raz kolejny postanowił powalczyć o sympatię fanów nowym hitem. W sieci pojawił się niedawno premierowy teledysk artystów, który powstał do utworu “Wszystkie drogi”. Piosenka spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem słuchaczy, co sprawiło, że o zespole znowu zrobiło się głośno!

Zobacz również: Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ENJOY - Wszystkie drogi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  2. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  3. Nowy HIT disco polo?! Odświeżona wersja znanego przeboju Geska podbija internet!
  4. Wokalistka disco polo w potrzasku, w mediach społecznościowych pojawiał się fałszywy profil z wykorzystaniem jej prywatnych zdjęć.
  5. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  6. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  7. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  8. Znana aktorka zaśpiewała wielki przebój zespołu Defis! Brawurowe wykonanie hitu disco polo podbiło serca widzów Polsatu i srogiego jury?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami