Reklama


Reklama

Przepiękne dziewczyny ze świata disco polo zmroziło na… Majorce!

2019-05-29T06:00:00+02:00 Przepiękne dziewczyny ze świata disco polo zmroziło na… Majorce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/przepiekne-dziewczyny-ze-swiata-disco-polo-zmrozilo-na-majorce-1558990455.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/Sensationoficjalnyprofil
Reklama


Ogólna

Nietypowa przygoda pięknych wokalistek disco polo!

Reklama

Zespół Sensation niedawno wyruszył do egzotycznego kurortu, by nakręcić teledysk. na miejscu wokalistki mocno się zdziwiły… – Kiedy wyszłyśmy na plażę, okazało się, że na zewnątrz jest zaledwie 10°C. Tymczasem my miałyśmy zdjęcia w letnich strojach i kostiumach kąpielowych – mówi nam Angelika, menadżerka i wokalistka Sensation.

Zobacz również: Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!

– Ale zaplanowane z dużym wyprzedzeniem zdjęcia do teledysku do piosenki „Całuj mnie” musiały się odbyć, więc choć powiało chłodem, stanęłyśmy na wysokości zadania – dodaje. Dziś warszawianki mówią, że chociaż marzył im się ten babski wypad, to pogoda mocno je schłodziła zimnym wiatrem. – Wspólnie z Boną, Milą, Olą i Hanią stwierdziłyśmy, że Majorka pozostanie miejscem, do którego z przyjemnością powrócimy, ale tym razem na wypoczynek – dodaje ze śmiechem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  2. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!
  3. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.