Reklama
Polecamy


Reklama

Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

2020-09-14T07:20:00+02:00 Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/przepiekna-suknia-slubna-doroty-z-zespolu-mig-do-kupienia-niezwykly-gest-gwiazdy-disco-polo-1600005750.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Dariusz Łopacki Fotografia Ślubna
Reklama


Życie gwiazd

Artystka postanowiła wesprzeć zbiórkę charytatywną, aby pomóc małej dziewczynce w leczeniu

Reklama

W obecnych czasach, gdy każdy pędzi do przodu i goni za marzeniami, bardzo ważne jest, aby zatrzymać się chociaż na chwilę i rozejrzeć wokół siebie.  w jaki sposób można to zrobić.Być może ktoś tuż obok potrzebuje pomocy. Ta Artystka dała wspaniały przykład,

Zobacz również: Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!

Dorota Pstrągowska, znana wszystkim fanom z zespołu MIG, postanowiła wesprzeć charytatywną zbiórkę na lek dla małej Zosi, która walczy z SMA. Artystka przekazała na aukcję swoją suknię ślubną, wartą ponad 8 tys. złotych. Licytacja zaczęła się od 700 zł, a dla zainteresowanych udostępniono możliwość przymiarki. Wiele osób wyraziło podziw względem gestu Artystki.

Ślub jest wielkim wydarzeniem w życiu każdej kobiety, a suknia założona tego dnia to symbol szczęścia i rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Niejedna kobieta zostawia ją w szafie na pamiątkę, z sentymentu. Dorota swym gestem pokazała wielką klasę. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa suknia przyniesie Zosi szczęście i będzie sporą cegiełką dołożoną do sumy, której potrzeba na leczenie dziewczynki.

Być może jakaś przyszła panna młoda zobaczy wyjątkową suknię od Doroty i jednocześnie spełni dobry uczynek, pomagając dziewczynce, jak i swoje marzenie posiadania przepięknej kreacji na ślub.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.