Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-14T07:20:00+02:00 Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/przepiekna-suknia-slubna-doroty-z-zespolu-mig-do-kupienia-niezwykly-gest-gwiazdy-disco-polo-1600005750.jpg
Reklama

Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Redakcja , 14 Wrzesień 2020  07:20
Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
Źródło zdjęć: Dariusz Łopacki Fotografia Ślubna
Reklama

Artystka postanowiła wesprzeć zbiórkę charytatywną, aby pomóc małej dziewczynce w leczeniu

Reklama

W obecnych czasach, gdy każdy pędzi do przodu i goni za marzeniami, bardzo ważne jest, aby zatrzymać się chociaż na chwilę i rozejrzeć wokół siebie.  w jaki sposób można to zrobić.Być może ktoś tuż obok potrzebuje pomocy. Ta Artystka dała wspaniały przykład,

Zobacz również: Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!

Dorota Pstrągowska, znana wszystkim fanom z zespołu MIG, postanowiła wesprzeć charytatywną zbiórkę na lek dla małej Zosi, która walczy z SMA. Artystka przekazała na aukcję swoją suknię ślubną, wartą ponad 8 tys. złotych. Licytacja zaczęła się od 700 zł, a dla zainteresowanych udostępniono możliwość przymiarki. Wiele osób wyraziło podziw względem gestu Artystki.

Ślub jest wielkim wydarzeniem w życiu każdej kobiety, a suknia założona tego dnia to symbol szczęścia i rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Niejedna kobieta zostawia ją w szafie na pamiątkę, z sentymentu. Dorota swym gestem pokazała wielką klasę. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa suknia przyniesie Zosi szczęście i będzie sporą cegiełką dołożoną do sumy, której potrzeba na leczenie dziewczynki.

Być może jakaś przyszła panna młoda zobaczy wyjątkową suknię od Doroty i jednocześnie spełni dobry uczynek, pomagając dziewczynce, jak i swoje marzenie posiadania przepięknej kreacji na ślub.

Zobacz również: Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!
  2. Zespół Daj To Głośniej przygotowują petardę by z hukiem zatrząść rynkiem muzyki tanecznej! Wiemy, co przygotowali!
  3. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!
  4. Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej