Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-14T07:20:00+02:00 Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/przepiekna-suknia-slubna-doroty-z-zespolu-mig-do-kupienia-niezwykly-gest-gwiazdy-disco-polo-1600005750.jpg
Reklama

Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Redakcja , 14 Wrzesień 2020  07:20
Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
Źródło zdjęć: Dariusz Łopacki Fotografia Ślubna
Reklama

Artystka postanowiła wesprzeć zbiórkę charytatywną, aby pomóc małej dziewczynce w leczeniu

Reklama

W obecnych czasach, gdy każdy pędzi do przodu i goni za marzeniami, bardzo ważne jest, aby zatrzymać się chociaż na chwilę i rozejrzeć wokół siebie.  w jaki sposób można to zrobić.Być może ktoś tuż obok potrzebuje pomocy. Ta Artystka dała wspaniały przykład,

Zobacz również: Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Dorota Pstrągowska, znana wszystkim fanom z zespołu MIG, postanowiła wesprzeć charytatywną zbiórkę na lek dla małej Zosi, która walczy z SMA. Artystka przekazała na aukcję swoją suknię ślubną, wartą ponad 8 tys. złotych. Licytacja zaczęła się od 700 zł, a dla zainteresowanych udostępniono możliwość przymiarki. Wiele osób wyraziło podziw względem gestu Artystki.

Ślub jest wielkim wydarzeniem w życiu każdej kobiety, a suknia założona tego dnia to symbol szczęścia i rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Niejedna kobieta zostawia ją w szafie na pamiątkę, z sentymentu. Dorota swym gestem pokazała wielką klasę. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa suknia przyniesie Zosi szczęście i będzie sporą cegiełką dołożoną do sumy, której potrzeba na leczenie dziewczynki.

Być może jakaś przyszła panna młoda zobaczy wyjątkową suknię od Doroty i jednocześnie spełni dobry uczynek, pomagając dziewczynce, jak i swoje marzenie posiadania przepięknej kreacji na ślub.

Zobacz również: Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  2. Historyczny moment w świecie disco polo! Opadną Wam szczęki po wysłuchaniu tej nowości!
  3. Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!
  4. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej